SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
madzia_666
Ojej, a ja myslalam ze Viki to ta w zielonym, serio Aa to sorry Viki, czyli to nie twoj tylek



Ja za to nie mogę tam Viki odszukać ale też stawiałam , że Viki to ta w zielonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
CO Wy buzi nie widzicie?? Viki sprostuj - Ty masz czarną długą suknię i koraliki/perełki i fioletowy kostium prawda? Stoisz z lewej strony.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-09-22 11:27:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik dobrze pamięta

Madzia za moich czasów to wogóle nie było jasnych wytycznych oceny, kategoria bikini dopiero zaczynała, rok wcześniej przed naszym startem to nawet dziewczyny nie miały bronzera i w zwykłych strojach kąpielowych były na debiutach ocena zależała od tego którzy sędziowie byli na zawodach, bo każdy miał inną wizję bikini. Dopiero później to ogarnęli ale raczej preferowali lekkie sylwetki bez niskiego bf i docięcia. Przez to część dziewczyn była za duża i za bardzo wycięta do bikini a za mała do sylwetkowego.
Poza tym pod patronatem polskiego związku nie było wtedy kategorii z sukienkami, dlatego zmieniłam federację bo w innych bikini miała obowiązkową rundę w sukienkach, a ja kocham sukienki Na jednych zawodach nawet mieliśmy specjalny pokaz w strojach od organizatorki

Tomasz dział 35+ pomimo nazwy jest dla każdego i w konkursach też może brać udział każdy z forum, wiek nie ma znaczenia i nie jest kryterium.

Jeszcze wrzucę parę fotek z tych zawodów:














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Rany Julek, Matko Bosko - gratulacje, piękna sylwetka !!


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2022-09-22 12:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Paatik
Spóźnione gratulacje - no wreszcie poważny człowiek jesteś, a nie młodzik nieopierzony:)


Teraz jestem nieopierzony 35 latek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108141
Piekna jestes Viki, a w tych czarnych wlosach tak drapieznie, i w tej czarnej sukience mega
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dzięki ale to było dawno i zostały tylko fotki. Już nawet pomijając kwestie bf i redukcji to po dwóch ciążach żebra mi się rozeszły i nie mam już takiej fajnej, wąskiej talii a szkoda, bo to mocno zmieniało proporcje sylwetki. Teraz to trzeba by chyba zebra wyciąć żeby wrócić do takiej sylwetki. Poza tym wiem ile trzeba żeby nogi ruszyły i nie mam na to siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108141
Hehe, talia by ci sie zmnejszyla jakbys mocna redukcje zrobila, no moze nie bylaby az taka waska jak przed ciaz, ale napewno nie musialabys zeber wycinac by miec fajna talie i proporcje :) Dopoki nie zrobisz mocniejszej redukcji to nie wiesz jak by bylo :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 22.09.2022 12:34:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium