SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Kółko robię na razie w niepełnym zakresie, dopóki jestem w stanie utrzymać poprawną pozycję bez wyginania się w odcinku lędźwiowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ale to i tak bardzo fajnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Jak treningi będą regularne to będzie coraz lepiej

Nie zdążyłam jeszcze dopisać, ale przy truchcie pod górkę zupełny brak mocy w na nogach, dziwne uczucie trzeba się skupić na treningu nóg. Mam zamiar realizować plan z książki Pod górę, póki co to robię okrojony pierwszy etap, bo więcej nie daje rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
15.01 piątek

Zrobiony krótki trening:

4x obwód
- podciąganie łopatkowe na kulkach 10x
- pompki na krzesłach 8x
- wyciskanie talerza jednorącz 5kg x8
- podciąganie łopatkowe (killer plank) 5x

2x obwód
- rdl jednonóż 10kg x15
- monster walk 25x

Nogi lekko, bo miałam zakwasy po truchtaniu. Góra tym razem 4 obwody i to był dobry pomysł, bo mięśnie przyzwyczaiły się do 3 i ten czwarty już bardzo ciężko.
Tak wyglądały zabawki do podciągania - ta deska to tzw. mini killer plank (mniejsza wersja deski wystepującej na zawodach).




Oprócz tego spacer jak zawsze.



16.01 sobota

Dziś bez treningu, po ostatnich ćwiczeniach czuje wszystko - nogi, łapy, plecy, brzuch. W sumie plan na ten tydzień wykonany: 2x rozciaganie + brzuch, 2x nogi+góra i jeszcze nieplanowany marszobieg wpadł
Był za to spacer - z przodu Mała w chuście, z tyłu Młody na sankach



Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-01-16 20:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
17.01 niedziela

Bez treningu, na spacer też nie wychodziłam bo trochę za zimno na chustę a w wózku Mała nie śpi. Chciałam wieczorem wyjść potruchtac ale coś ostatnio dłużej zajmuje usypianie Małej i nie zdążyłam. Dziś też się zapowiada bez treningu, choć może wieczorem się uda. Póki co jest bunt na łóżeczko i od rana usypiam w chuście więc nawet nie mam jak ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wczoraj bez treningu i niestety chyba cały tydzień taki będzie. Jestem teraz kilka dni sama z dzieciakami więc muszę oszczędzać siły na wieczór
Jak nie padnę to może coś wieczorem poćwicze albo się porozciągam.

W grafiku treningów mojej drużyny pojawiła się nowa ciekawa opcja - zajęcia Kalistenika &Mobility. Jak tylko będę miała okazję to się wybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Kalistenika &Mobility - coraz więcej ciekawych opcji dla osób które nie lubią się pocić

Nie idź tą drogą

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Akurat mobility to by mi się bardzo przydało i poprawiłoby zarówno bieganie jak i pokonywanie przeszkód. A w kierunku kalisteniki dawno mnie ciągnie i można się spocić jak się odpowiednio trening ułoży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie bardzo wyobrażam sobie skuteczne zaangażowanie nóg, notabene największej partii naszego body, w treningu kalistenistycznym.
A mobility? Mobility winno być traktowane jak podstawowa higiena a nie programowe zajęcia.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium