SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W najbliższą niedzielę możesz to sprawdzić

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Póki co raczej nic nie sprawdzę, bo czuję się koszmarnie. Łeb tak boli że żadne przeciwbólowe nie pomagają. Dziś mam wolne więc prawie cały czas leżę, ciekawe jak jutro do pracy pójdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Przeziębienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Polecam theraflu max grip - na mnie zawsze działa
Końska dawka witaminy C
i pod kołdrę wypocić się jak mała świnka
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Ania podejrzewam że mnie w niedzielę na biegu przewiało, między jednym a drugim jak czekałam. Niby koszulkę przebrałam na suchą i w grubej bluzie byłam, ale i tak zimno było. Do tego z chorymi ludźmi ostatnio miałam duzo do czynienia i taki efekt. Podejrzewam zatoki, bo łeb boli strasznie.

Fsl dzięki, tez zwykle theraflu używam, ale mi się skończyło.


Poza tym czytam ostatnio książkę o biegaczu ultra - veganinie Podoba mi się to, że autor nie jest nawiedzonym fanatykiem, który nagle doznał jakiegoś olśnienia, nie dorabia wzniosłych teorii do swojej diety Jest kilka ciekawych przepisów w tej książce, które mam zamiar wypróbować. Będzie dobra okazja, żeby włączyć strączki do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Herbata z prądem i nic więcej nie trzeba

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
_Szajba_
Herbata z prądem i nic więcej nie trzeba


Widzę, że masz standardowe rozwiązanie na wszelkie problemy - herbata z prądem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Nie lubię herbaty z prądem

A tak poza tym próbuję jakoś dopasować treningi do możliwości czasowych i stwierdzam, że byłoby łatwiej gdybym tylko biegała albo tylko ćwiczyła na przeszkodach. A jedno z drugim ciężko połączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Samopoczucie nadal bez zmian Miałam nadzieję że jak odpuszczę bieganie w środę to będzie lepiej, niestety nie jest. Głowa mnie boli i nic nie pomaga, nasila się przy każdym kroku, więc biegania odpada. A chciałam jutro rozruch zrobić, ciągnie mnie w pola i do lasu.

Oby do soboty przeszło, bo mamy trening drużynowy i będzie nagrywany film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
A może zrób sobie inhalacje na zatoki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium