SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
Paatik mam ostatnio jakieś problemy z telefonem i zdjęć dodać nie mogę. Ale spokojnie, uda się















Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-08 21:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
Połamaniec na wakacjach

Ps. Teraz wyszło słońce, więc przynajmniej kurtkę można ściągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki na plaży pusto pewnie przez pogodę, a jak jest w knajpach. Widać jakiś efekt pandemii czyli odległości, maseczki itd czy jest normalnie jakby nic nie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
Znowu zdjęcie się nie dodało, nie dość że problem z telefonem to jeszcze net kiepski.

Kabo na plaży wcale pusto nie jest, pomimo pogody ludzi trochę jest, a jak wyjdzie słońce na dłużej (tak jak dziś popołudniu) to parawan obok parawanu
Maseczki tylko w sklepach, w wielu miejscach dezynfekcja rąk na wejściu i tyle. Tłumy ludzi na ulicach, żadnych odstępów czy masek, normalne wakacje jak rok temu. Nikt się nie przejmuje, nawet pracownicy w niektórych miejscach z atrakcjami (mają przyłbice ale w rękach ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
A jaka woda, pływają ludzie?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
Do wody nie wchodzę to nie wiem dziś byliśmy przy jakimś dopływie, fajne miejsce dla dzieci bo woda płytka i tam sporo dzieciaków pływało. Mąż był na chwilę w morzu to mówił że ciepła woda. Nie wiem, nie widziałam ile tam ludzi.
Do południa tak jak na pierwszej fotce - zimno i pochmurnie. W bluzie i kurtce było mi zimno. Po południu wyszło słońce, więc zrobiło się cieplej, nawet bluzę można było ściągnąć.
Większość dnia przesiedziałam na plaży, zaliczyłam mały "spacer" w poszukiwaniu toalety. Jakieś 300-400m w jedną stronę, dla mnie to dużo jakbym 3-4km zrobiła Przynajmniej przeszłam chociaż kawałek ścieżką NW Na zegarku 1300 kroków.
Denerwuje mnie fakt, że wszędzie jeździmy autem, przez to Młody mało chodzi. A w sumie blisko wszędzie i można by na nogach iść. Niestety ja nie dam rady








Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-09 20:16:59


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-09 20:27:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
10.07 piątek

Dzień kryzysu i rozpusty
Od rana byłam zmęczona, brak sił, nie chciało mi się już z tymi kulami chodzić, wszystko mnie bolało, nawet noga, a do tego mega senność. Może jakieś ciśnienie niskie, bo pogoda do d... Prawie cały dzień lało.
Znowu zakupy w piekarni następnym razem wybierając nocleg sprawdzę czy nie ma takich pokus w pobliżu Foty nie będzie, ciastko miało być na deser po obiedzie, niestety Młody zjadł szybciej obiad niż my, wrócił do pokoju i zabrał się za deser
Po południu wpadła krótka drzemka. Później udało się na chwilę podejść na plażę a w drodze powrotnej lody Za dużo tych słodkości przy małej aktywności, ale w domu wszystko wróci do normy, pokus nie będzie.
Dziś 1100 kroków - dużo bo planowałam nie chodzić a i tak się uzbierało.









Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-10 20:42:31

Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-10 20:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607787
11.07 sobota

Miało być mniej chodzenia, chciałam odpocząć a jakoś wyszło 2200 kroków
Pewnie znowu przez wycieczkę do toalety. Była na plaży, poszłam z Młodym, po piachu, wiatr i piasek w oczy, kule się zapadały... I zamknięte. Młody wytrzymać nie mógł to poszukaliśmy krzaków.
Dziś dla odmiany bez deszczu, ale wiało koszmarnie. Jak wracaliśmy to mocniejszy podmuch mnie przewrócił, na szczęście na piasku było miękkie lądowanie.
Mąż proponował zakupy w piekarni, jednak tym razem się nie skusiłam za to znowu wpadł deser lodowy. W sumie lody i tak zjadł Młody i mąż, dla mnie najlepsza była bita śmietana z bardzo dużą porcją różnych owoców najbardziej zaskoczyły mnie maliny, nie lubię i nie jem, ale te były pyszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Bo na plażę to saperkę należy zabierać

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium