SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
Krzychu dzięki, przenoszę się na forum bieganie
Ciekawe podejście, poszukam więcej info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
Zajrzałam na tamto forum tak z ciekawości i wiecie kogo tam znalazłam? Pawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
Ja wiem.
Rbn_run też miała kiedyś dziennik na bieganiu.
Ale tam generalnie wieje pustką mocno. Chyba, że ostanio coś się zmieniło.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
Ghorta nie wiem czy wieje pustką, dopiero próbuje się tam zorientować co i jak. W tym temacie co Krzychu wrzucił to znalazłam tam bardzo długi artykuł z zeszłego roku i dyskusję na forum na prawie 70 stron i w wolnej chwili czytam. Także mam co robić. Niektórych rzeczy nie rozumiem bo tam są fachowe rozkminy na temat biomechaniki ruchu Ale to co rzuca się w oczy to m.in. krytyka metody pose poparta argumentami.

A Pawo napewno aktywny bo już się z nim przywitałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
A dlaczego te metode pose krytykuja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
Madzia nie jestem w stanie streścić tych kilkudziesięciu stron fachowej dyskusji. To trzeba by przeczytać, albo chociaż wysłuchać tego podcastu z linka od Krzycha żeby poznać poglądy autora. Autor proponuje coś zupełnie przeciwnego niż pose.

W sumie jakby się tak zastanowić to kiedyś stawiałam zdecydowanie dłuższe kroki, lądowałam na pięcie i biegałam szybciej. Teraz skróciłam krok, zmieniłam sposób biegu i biegam zdecydowanie wolniej, gdzieś brakuje tej dynamiki, nie mogę się rozpędzić jak kiedyś. Może coś w tym jest. Na razie czytam bo dla mnie to ciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
W wolnej chwili nawet moze poslucham z ciekawosci Ja nie znam sie na bieganiu i przeciez sama nie biegam, ale czytalam o tej metodzie, ze taka super, ale byc moze jest tak ze nie dla kazdego, kazdy musi styl biegowy pod siebie dopasowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
Madzia to są tego typu rozkminy
Oczywiście to jest głównie w oparciu o analizy ruchu zawodowców i dotyczy biegania w tempie o jakim większość może pomarzyć, ale samo podejście jest dość ciekawe.

Z tego wątku: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=64388&start=60












A to jest artykuł którego dotyczy cała dyskusja:
https://bieganie.pl/trening/jacek-ksiaszkiewicz-czy-istnieje-ladne-bieganie/


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-04-07 09:05:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607792
6.04 czwartek

Kroki 10 200

Pół dnia w podróży, po południu krótki bieg bo pogoda do d..., warunki ciężkie i do kompletu byłam zmęczona.




















7.04 piątek

Rano próba scyzoryków, ale póki co te 36 to jest mój maks.
W planach miał być trening siłowy, niestety w domu nie ma miejsca na ćwiczenia a pogoda nadal beznadziejna, pada bez przerwy więc nie ma jak poćwiczyć na zewnątrz. Z krokami też na razie lipa, wpadł krótki spacer w deszczu i zakupy i ledwo 5 tys na zegarku. A tak to siedzę na tyłku albo się przemieszczam 5 kroków z kuchni do pokoju.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-04-07 16:35:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium