SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik też mi się właśnie podoba Ma być elastyczna (poliester i elastan), pewnie materiał jak typowe koszulki biegowe z rodzaju tych bardziej przylegających. Tyle już tego mam, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No co Wy gadacie, właśnie okropna koszulka XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ja nie wydaję kasy na głupoty, na mieszkanie zbieram! XD Ale challenge mogę zrobić :) Garmin będzie mi liczył kroki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Też nie wydaję na głupoty dlatego próbowałam przekonać męża że to nie jest głupota i naprawdę taka koszulka mi potrzebna Młodemu też się podoba i stwierdził, że mama będzie ładnie wyglądać jak będzie biegać Przegłosowane
Zresztą wszystkie koszulki z długim rękawem mam czarne, ani jednej w innym kolorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Heska jest na dorobku - szanuje, tez tak miałam w swoim czasie. Viki angażuje rodzine w procesach decyzyjności finansowej - tez szanuje - natomiast nigdy nie praktykowałam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
Też nie wydaję na głupoty dlatego próbowałam przekonać męża że to nie jest głupota i naprawdę taka koszulka mi potrzebna Młodemu też się podoba i stwierdził, że mama będzie ładnie wyglądać jak będzie biegać Przegłosowane
Zresztą wszystkie koszulki z długim rękawem mam czarne, ani jednej w innym kolorze.


Może na tę - LINK - koszulkę łatwiej męża namówisz

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Szajba zastanawiałam się co tam w tym linku wyskoczy.... i spodziewałam się czegoś innego

Paatik bardziej chodziło żeby mąż mnie utwierdził w przekonaniu że naprawdę potrzebuje Zwykle decyzje podejmuje sama, szczególnie jeśli dotyczą nowych butów do biegania


A tymczasem mam dylemat co dziś robić Zatoki dokuczają, dziś boli głowa i momentami leje mi się z nosa. Podejrzewam że to efekt "lodowej" na RMG w połączeniu z popołudniowym basen (zawsze wizyta na basenie w okresie jesienno zimowym kończy się chorymi zatokami). W sobotę mam zawody więc wypadałoby się jakoś trzymać Ale pasowałoby też rozruszać nogi przed biegiem, dziś lub jutro chociaż z 5km i ze 3 szybsze odcinki. I nie wiem czy pobiegać dziś, jutro czy wcale. Ale dwa dni bez biegania... Na dodatek dziś mocno wieje i nie chce żeby mnie przewiało. Ech...

A tymczasem fotka ze wspomnianej lodowej i z mety RMG
Tak, w tym lodzie trzeba było zanurkować. Nie, wcale nie było ciepło i przyjemnie















Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-24 13:38:20

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-24 13:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Ale foty fantastyczne.
Zostań Ty w domu kobieto i nie szukaj pogorszenia stanu...

Tutaj tez jest taki lodowaty basen - wskakuje sie do niego po saunie, albo po takim baseniku termalnym bardzo gorącym. Ja sobie robię takie cykle 5 min w ciepłym i ile się da w zimnym i dawaj jeszzce raz. Ile razy wchodzę do zimnego to jest to wielka próba dla mojej głowy:) I przypominam sobie co Wim Hoff pisał - za żadne skarby nie przyspieszaj oddechu, długie i wolne oddechy- licz powoli; wyobraź sobie ze wchodzisz do wulkanu:) Działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik chodziłam na saune i też właziłam do takiego basenu, ale moje zatoki nie lubią zimnej wody

Dziś jednak odpuszczę bieganie ze względu na niedzielny start. W innym wypadku zrobiłabym chociaż 5km to jest tak że jak głowa boli to mam ochotę odpuścić, a jak wezmę ibuprom zatoki to już mi się wydaje że jestem zdrowa i mogę biegać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium