SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108137
Gratki Viki! Tak trzymaj, widac ze te biegi to cos dla ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
Wiesz Viki - poszłam wczoraj spontanicznie "pobiegać" - chyba pierwszy raz od półtora roku... I pomyślałam o Tobie jak wychodziłam za furtke do lasu - bo inaczej bym zawróciła do domu. Po 15 powrót. Już nawet nie próbowałam myśleć o Twoim bieganiu....
Graty wielkie. Super, ze jest FUN!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Madzia, Paatik dzięki
Zanim napisze coś więcej o dzisiejszym GPK to wrzucam fotki




















Zmieniony przez - Viki w dniu 2024-02-04 14:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ja pierdziele Edyta nawet ja Helmut takiego ekwipunku nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik więcej ten koń przeszkadzał niż pomagał

Wycwiel od razu w konkursie mówiłam, że Edyta za spokojna i ta rola nie dla mnie Wolę coś bardziej walecznego - jak widać na zdjęciach


W każdym razie było śmiesznie Sporo osób chciało ze mną zdjęcia i filmiki. Pomysł oczywiście zainspirowany filmikami z Władcy pierścieni, które nasz trener przerabia i wrzuca na stronę przed i po zawodach, w zależności od wyników i miejsca w klasyfikacji drużynowej. Miałam okazję "zemścić" się na jednej z drużyn z którą rywalizujemy W styczniu mnie porwali i wrzucili fotkę z żądaniem okupu. Teraz zrobiłam z nimi porządek










W każdym razie strój mocno ograniczał ruchu, szczególnie pod górę, więc o dobrym miejscu w NW można było zapomnieć, ale nie byłam ostatnia. Na dodatek odpiął mi się kołczan ze strzałami i musiała w zębach trzymać żeby nie zgubić












Później szybko musiałam się przebrać i kolejny start, tym razem już normalny bieg na dystansie 11,6km. Na trasie ogromne błoto. Nogi miałam zmęczone po sobocie, ale z drugiej strony byłam fajnie rozgrzana po NW. Szkoda tylko że w tym pośpiechu nic nie zjadłam i zapomniałam zabrać żel na trasę, bo w połowie byłam głodna
Mimo wszystko wyniki o parę sekund lepsze niż poprzednio więc jest naprawdę dobrze. Zabawa też była fajna

Trenujemy dalej, bo trzeba pobić czasy za miesiąc na finale. A póki co czekam na oficjalne wyniki, m.in. klasyfikację wiekową, Iron GPK I drużynówkę.








Zmieniony przez - Viki w dniu 2024-02-05 10:34:40

Zmieniony przez - Viki w dniu 2024-02-05 10:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik to nie skupienie, ja już miałam dość

Szaleństwo na koniu zakończyło się finałem w konkursie na najlepsze przebranie. I teraz to już walka kto ma więcej znajomych Dlatego jakby ktoś miałam ochotę zagłosować na fb to wrzucam link

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=776097874542637&id=100064272955697&set=a.776098421209249 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Przebranie bomba, świetny pomysł i wykonanie.

A jakie buty na to błoto wybrałaś, żeby nie jeździć za bardzo?
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Ghorta na duże błoto i w miarę krótki dystans (tak do 10-12km) dla mnie najlepsze są Inov-8 Mudclaw. Nie ma chyba butów o lepszej przyczepności na błocie. Niestety nie mają amortyzacji, ogólnie Inov-8 to są buty "proste" w porównaniu do poduch jakie mają np. Hoka.


Wczoraj odpoczynek, dzisiaj wg planu miał być trening siłowy w domu, ale wynegocjowałam zmiany Rano pobiegłam żeby rozruszać nogi po GPK a wieczorem idę na siłkę na zajęcia grupowe.
Miałam trochę obawy jak dziś nogi dadzą radę na bieganiu, bo mam sztywne łydki i nadal czuję dwójki i pośladki. Okazało się że nogi same niosły i musiałam raczej tętna pilnować, żeby było w tlenie.
Ogólnie przechodzimy w miarę możliwości na bieganie 5x w tygodniu a tym samym zwiększy się trochę kilometraż. Siłowy 2x w tygodniu, bez ćwiczeń Hyroxowych. Oczywiście takie krótkie treningi mobilizujące, aktywujące i wzmacniające też będą, ale to 10-15 minut więc spokojnie da się łączyć z bieganiem.

Zaczynam się coraz bardziej stresować bo po raz pierwszy mam szansę na GPK na podium w kategorii wiekowej. Do tego sznasa na podium w Iron GPK Trzeba "tylko" dobrze pobiec w marcu.









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium