SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Myślę, że już tuż tuż prysznic ciepły powinien pomóc, ale taki pół godzinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wanna wczoraj nie pomogła. Dziś nadal boli, ale przynajmniej mogę chodzić. Już wolę @ bo boli jeden dzień i z głowy a tu się człowiek męczy tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Też mi się wydaje, że to już niedługo. Trzymam kciuki, żeby poszło szybko, bez komplikacji i w miarę bezboleśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Oby tylko wózkowa była i dała mamie realizować plany

A co do dyskusji u Kabo, żeby tam już nie spamować - tak jak napisałam przeczytanie tych wszystkich książek dało mi tyle, że przynajmniej wiem, że każdy ma swój system i swoje podejście do treningu. Autorzy popierają własne podejście badaniami i sukcesami podopiecznych. Czyli do celu jest wiele dróg, skoro każdy ze sposobów działa.
Na dodatek o ile w przypadku zaawansowanego zawodnika szczegóły mają coraz większe znaczenie bo o progres coraz trudniej, o tyle w przypadku mniej zaawansowanego biegacza nie ma co kombinować za bardzo

Ja mam zamiar trzymać się schematu 3x biegi spokojne do których będę dorzucać przebieżki, zbiegi i podbiegi. Później 2x spokojne i 1x mocniejszy a na koniec 1 spokojny i 2x mocniejszy. Jak się uda dorzucić jeszcze jedno bieganie to raczej w formie krótkiego i spokojnego biegu, ale nic na siłę, nie ma co szaleć z ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345946
Viki bądź dzielna i wytrzymaj do 30-go :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Jawor50
Viki bądź dzielna i wytrzymaj do 30-go :)


Jawor szczerze to w obecnej sytuacji im szybciej tym lepiej. Do 30 to mogą wstrzymać porody rodzinne, wprowadzić poród w maseczce i nie wiadomo co jeszcze. Utrudnionego dostępu do szpitala też się obawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
12.10 poniedziałek

Tym razem brzuch już nie dokuczał tak bardzo jak wczoraj. Zasnęłam dopiero po 3, wstałam przed 6.
W końcu przyszli wymienić nam drzwi. Dobrze, bo remont z głowy, źle bo znowu wszędzie syf i wszystko białe pomimo zamkniętych drzwi. Nie mam siły znowu sprzątać.
Poza tym krótki spacer na badania i zakupy. Wyszło ponad 8 tys. kroków. Pogoda do d..., pada bez przerwy. Dostałam popołudniu 3 alerty o możliwych podtopieniach.

Zamiast bólu brzucha tym razem ból nóg, szczególnie dwójki i pośladki tak, że ciężko było stać. Dodatkowo bóle krzyżowe. Normalnie jak jakaś stara baba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Viki trzymaj się, jeszcze tylko troszkę :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium