SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Viki, jest całkiem prawdopodobne że szykuje się druga tura koronki na jesień. Ten sezon jest i tak pocięty- jak bezie wyglądała reszta sezonu - nie jest pewne , więc nie ma czego żałować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Turoń nie chce żadnej drugiej tury na jesień, chce żeby w końcu przedszkola normalnie zaczęły pracować. Bo sama z dwójką to oszaleję.
No i żeby mi szpitala nie zamknęli... już i tak miałam wystarczająco problemów z badaniami i lekarzem w marcu. USG przez telefon nie da się zrobić, badań też nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Jeszcze uzupełniająco do niedzieli - rano wk*** na maksa, bo walczymy ostatnio z gołębiami na balkonie, które wszystko niszczą Nic nie działa, chyba wiatrówkę sobie kupie i powybijam dziady. Tym razem załatwiły bazylię




I fota niedzielnego śniadanka:






1.06 poniedziałek

Totalny brak sił od samego rana. Na trening nie mogłam się zebrać, miałam ochotę raczej leżeć niż cokolwiek robić. Ogólnie ciężki dzień.
Wpadł spacer w terenie, a do tego w czasie jak byłam z Młodym na placu zabaw to kilka ćwiczeń zrobiłam. Ludzi nie było więc spoko

- rozgrzewka, mobilizacje, ćwiczenia łopatkowe
1a. pompki na ławce
3x10
1b. przysiad z zatrzymaniem, 60 sek przerwy
3x12

2a. odwrotne pompki na ławce
3x10
2b. bird dog
3x10

Chciałam jeszcze zrobić pompki na palcach, ale nigdzie nie było ściany a na ławce za trudne dla mnie.

Później rozciąganie.
Treningiem tego nazwać nie można, ale coś tam się poruszałam. Na dodatek pyszna kolacja wpadła

























Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-02 09:37:50

Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-02 09:38:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Pampuchy <3 , smak dzieciństwa , do tego śmietana z cukrem i obłęd :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Gnidusek dokładnie, mój mąż uwielbia. Jak tylko pojawiają się truskawki to jemy na okrągło

Paatik w sumie 2, bo jednego Młody mi zjadł U mnie niestety coraz mniej na raz się mieści, zostaje tylko jedzenie mało ale często. A na to body battery to spojrzałam tylko dlatego, że wspomnieliście o tym z Kabo. Serio zupełnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Jedynie ilość kroków i piętra. Nawet kalorie są dla mnie mało wiarygodne, tak samo jak sen czy stres. No skąd zegarek może wiedzieć kiedy się denerwuje i ile mam stresu?

edit: zapomniałam jeszcze dopisać, że przez pierwsze pół spaceru ciągle ziewałam, koszmar. Później przeszło. Dziś też jakaś senna jestem i bez energii, kiepsko sypiam ostatnio.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-02 10:07:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
To szybko Ci się mało mieści - ja pamiętam ze ostatnie 1-2 miesiące to chyba żołądka nie miałam, wszystko jakoś w gardle siedziało i zgaga...
Ostatnio sypiam z zegarkiem bo się zawzięłam tętno spoczynkowe podglądać plus z okazji redu patrzę na to co mi jako spalone kalorie pokazuje - i muszę przyznać, ze głupio nie pokazuje... Trochę się wprawdzie rozczarowałam co do poziomu własnego metabolizmu, ale waga się zgadza z tym co Gremlin wieszczy a nie z tym co ja bym sobie wymarzyła... Nawet te wskazania snu fajnie pokazują ile razy w nocy na siku wędrowałam:)
Trzeba by poszukać o tym jaki algorytm mają do tego body battery.
I coś tam na Stravie masz więcej aktywności niż w DT - fajnie ze Ci się chce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik wszystko jest szybciej niż w pierwszej ciąży Coś tam się mieści, ale nie tyle na raz co wcześniej
Ja na kalorie nie patrzę, jakoś nie ufam w tej kwestii zegarkowi, bo wszystko na podstawie tętna liczy, więc w dni z treningiem siłowym mam mało kcal ale jak tylko pobiegam to zaraz jest więcej. Jak bez treningu to ok. 1700 wychodzi, ale z bieganiem to już zwykle 2700-2800


2.06 wtorek

Znowu jakoś tak mało energii, na dodatek po poniedziałkowych przysiadach i rozciąganiu czułam lekki ból w prawej czwórce. To nie pierwszy raz, już dawno zauwazyłam że jak rozciągam i roluje czworogłowe to później mnie bolą gorzej niż po treningu

Tym razem marszobieg.
Przed wyjściem z domu rolowanie nóg plus 2 ćwiczenia
- hip thrust 3x15 z przytrzymaniem
- dead bug 3x10

Miałam ochotę pobiec gdzieś dalej niż tylko pętla wokół zalewu i torów, znudziło mi się ciągle to samo. Musze obczaić jakieś miejsce, żeby auto zostawić i pobiegać w tych dalszych okolicach, bo to za długie dystanse na chwilę obecną a chodzenie mnie na razie nudzi
W jednym miejscu próbowałam znaleźć alternatywną drogę, żeby nie biec przez wąwóz - boję się tam biec, zawsze mam mega stresa. Niestety o ile w zimie są dwie opcje o tyle teraz wszystko zarośnięte i nie było wyjścia. Tam starsznie wąsko jest, a traktory dość często jeżdzą i mam stresa co będzie jak się spotakmy w połowie.




Na dodatek jak już wlazłam w krzaki szukając drogi to zrobiłam przerwę techniczną, po której zamiast dac "wznów" wybrałam odruchowo "zapisz" i zrobił się trening w dwóch kawałkach. Udało się to jakoś skleić w jeden, choć trochę danych przepadło.
W kwietniu podczas suszy wrzucałam zdjęcie wysuszonej na wiór drogi, az kurz strzelał pod zębami (rzadki widok). Teraz już wszystko wróćiło do normy i droga wygląda tak jak przez 80% czasu w ciągu roku




Po południu jak Młody miał zajęcia to ja się porociągałam i porolowałam





















Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-03 09:27:05

Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-03 09:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Mam blisko podkrakowskie wioski i pola uprawne, więc są fajne tereny. Niestety zielona przestrzeń cały czas się kurczy, bo ciągle coś budują, bloki, osiedla domków, drogi asfaltowe. 5 lat temu było dużo więcej przestrzeni i więcej fajnych ścieżek. A jak nam w końcu obwodnicę zrobią to nie będzie już żadnych fajnych terenów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium