SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Viki, lepiej nie gadaj o burzach!
Ja jutro z żonką wyjeżdżam pod namiot i nie chcemy burz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki

A co do zegarka, jak biegałam z dwoma zegarkami w ramach testu to Polar pokazywał dobrze, a Garmin na tej samej trasie głupoty. Po urlopie napewno będzie reklamacja, póki jeszcze jest na gwarancji.


Wychodzi na to że mój Garmin pokazuje jak trzeba, koleżanki Paatik również jest w porządku. ... może jakąś złą aurę emitujesz wokół i Cię po prostu elektronika nie lubi

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Tomasz burze miały być wczoraj, teraz to głównie deszcz bez burz ma być

Szajba najwyraźniej Garmin mnie nie lubi po z Polarem się dogadywałam


Jeśli chodzi o wczorajszy bieg, to była krótka rozgrzewka na płaskim, ok. 1km + ćwiczenia, później 3x podbieg od którego zawsze zaczyna się trasa GP Krakowa w Lasku. Nie jestem zadowolona, bo zamiast każdy kolejny szybciej to wyszedł wolniej. Po ostatnim podbiegu od razu poleciałam na trasę "Trójki", było żywo ale nie na maksa, sprint tylko na ostatnich metrach przed "metą". W tym sezonie zimowym planuje startować właśnie na dystansie 3,7km bo mi to najmniej będzie kolidowało z planem treningowym.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dziś zapowiada się dzień wolny choć mam nadzieję że uda się wyrwać wieczorem chociaż na krótki regeneracyjny bieg.

Ostatnio mogłabym biegać codziennie, za to wcale mi się nie chce ćwiczyć siłowo i na przeszkodach. Zobaczymy czy to się zmieni po urlopie

W tym sezonie w planach jeszcze trzy biegi - RMG, Barbarian i krótki bieg górski. Ten ostatni tak żeby zobaczyć jak to w tych górach jest od tego czy mi się spodoba zależą plany na przyszły sezon.
Może jeszcze MP o ile się odbędą, bo termin coraz bliżej a zapisów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Ostatecznie poniedziałek i wtorek bez treningu. Dziś w planach bieganie, nie mogę się doczekać bo tereny super i dla odmiany płasko będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki jaki masz pistolet do masażu?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik logistyka się powiodła, choć jak zobaczyłam samolot to się poważnie zastanawiałam czy wsiadać, jeszcze czymś takim w życiu nie leciałam

Nene mam pistolet Booster z alli

W każdym razie pogoda dopisuje więc Biegowy Obóz Treningowy trwa Ale tu są super tereny, tego mi właśnie brakowało.
Wczoraj 10km żywo ale spokojnie, częściowo po plaży, końcówka coraz szybciej, średnie tempo wyszło 5:40.

Dziś rano niecałe 9km, znalazłam super górkę do podbiegów a przy okazji też zbiegów więc zrobiłam 8x "przełamanie górne" czyli podbieg i od razu zbieg, na długich przerwach.

Jutro planuje krótki bieg regeneracyjny ok. 5km a pojutrze może się uda jakieś dłuższe wybieganie

Wczoraj zrobiłam też krótki trening siłowy, m.in. podciąganie łopatkowe, pompki, pike, brzuch. Mamy fajne schody w domku, można ćwiczyć podciąganie i chwyt.





Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-08-05 12:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wrzucę jeszcze zrzuty wysokości z Garmina. Co ciekawe biegam zawsze w tą i z powrotem, wracam tą samą lub podobną drogą, zawsze kończę w tym samym miejscu.

Paatik Tobie też Garmin pokazuje takie wykresy, że biegasz poniżej poziomu morza? Kalibrowany przed każdą aktywnością za pomocą gps, na starcie pokazuje -3.









Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-08-05 20:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium