SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
W drugiej połowie kwietnia wróciłam do treningów, więc jest nadzieja

A wogóle to śmieszne jest to, że mam praktycznie taki sam termin jak wtedy, różnica 10 dni. Fajne porównanie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
Viki
W drugiej połowie kwietnia wróciłam do treningów, więc jest nadzieja


Oooooooo ,super ,jest nadzieja że za kilka dni powróci uśmiechnięta z adhd Viki ,a ta maruda pójdzie w zapomnienie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Jawor ale wiesz... I tak nie poćwicze tak jak lubię, będzie trzeba wszystko zmodyfikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
Viki
Jawor ale wiesz... I tak nie poćwicze tak jak lubię, będzie trzeba wszystko zmodyfikować


Tak jak wszyscy chcący ,ja osobiście mimo braku siłki miejskiej ze swojego treningu zmodyfikowanego jestem zadowolony --zawsze mogło by być gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50
Viki
Jawor ale wiesz... I tak nie poćwicze tak jak lubię, będzie trzeba wszystko zmodyfikować


Tak jak wszyscy chcący ,ja osobiście mimo braku siłki miejskiej ze swojego treningu zmodyfikowanego jestem zadowolony --zawsze mogło by być gorzej


No ale nie czarujmy się Ty profesjonalną siłownie masz w domu . niektóre małe siłownie nie sa w taki sprzęt wyposażone . Plus trenażer
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
jsdolan5
Jawor50
Viki
Jawor ale wiesz... I tak nie poćwicze tak jak lubię, będzie trzeba wszystko zmodyfikować


Tak jak wszyscy chcący ,ja osobiście mimo braku siłki miejskiej ze swojego treningu zmodyfikowanego jestem zadowolony --zawsze mogło by być gorzej


No ale nie czarujmy się Ty profesjonalną siłownie masz w domu . niektóre małe siłownie nie sa w taki sprzęt wyposażone . Plus trenażer


Jurek ,wiem po cichu to mi wszyscy zazdroszczą trenażera ,lecz głośno do tego się nie przyznają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
W sumie to nawet nie chodziło mi o sprzęt, bo mam tego dużo i naprawdę można by poszaleć. Bardziej o ograniczenia - wielu ćwiczeń niestety nie mogę robić, ciężko trenować też nie, zostaje tylko machanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
No mieć ciastko i zjeść ciastka nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Tsu może to dziwnie zabrzmi i nie chcę nikogo urazić, ale momentami się czuję jak osoba nie w pełni sprawna i wiem, że będzie jeszcze gorzej Jedyne pocieszenie jest takie, że to stan przejściowy i w końcu minie
Szczególnie tych wyzwań z Ladies mi szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Mówi się, że ciąża nie choroba.. ale też nie stan normalny. Są kobiety, które nie rezygnują z ciężkich treningów, ale moim zdaniem mocno ryzykują. Do treningów można wrócić, formę odbudować.. ale jakby się coś stało, to czasu się nie cofnie. Tak, że nie ma co żałować, teraz akurat zaraza, to i tak treningi byłyby ograniczone.. dbaj o siebie i rób co musisz dla głowy byle z umiarem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium