SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
I znowu zaległości...
W piątek trening góry.
W sobotę Nowa Huta w czterech smakach 5km, czekam jeszcze na jakieś fotki to napisze coś więcej.
Dzisiaj spokojne 10km, w końcu udało się pobiegać po Lasku więc wpadły porządne podbiegi.
Jutro powinno być wolne, ale z racji tego że w najbliższy weekend będzie kolejna edycja GPK (ale ten czas szybko leci ) to wolne będzie w piątek a jutro trening siłowy. Znowu mi w tym tygodniu przepadnie trening Hyroxa, szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wycwiel zdecydowanie wolę wersję normalną ciężko ogarnąć takie włosy


27.11 poniedziałek

Tym razem nie ma odpoczynku po weekendzie ze względu na to, że sobota i niedziela to biegnie w ramach GPK Będzie odpoczynek w piątek.

1. MC 45kg 3x15
2. HT 35kg x15/x15/ 40kg x6+6
3. Goblet 20kg 3x15
4. Wykroki 20kg 3x15
5. Brzuch
+ rower 5 min.
+ narciarz z gumą 5 min.
+ rower 5 min.
+ 50x burpee broad jump (7:15)

Nogi mam słabe, tyłek dramat - bolało mnie to HT, nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam. Przysiady i wykroki w tej ilości powtórzeń to dramat. Tak do 10 idzie, później płacz i zgrzytanie zębów

Coś ostatnio nie mam ochoty na mięso i ciężko mi dobijać białko czymś, co ma mało tłuszczu. Nie chce ciągle jeść skyra i nie mam pomysłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
28.11 wtorek

Spokojne 10km po płaskim, miejscami dość ślisko. W nogach zakwasy po siłowym, jakoś ciężko się biegło.
Po południu kilka km z sankami, w tym sporo pod górkę. Wieczorem jakieś mocne zmęczenie mnie dopadło, dziś od rana czuję się trochę gorzej, mam nadzieję że choróbsko się nie rozwinie bo w weekend GPK








Wracając do sobotniego biegu.
Udało się tym razem zrobić porządną rozgrzewkę. Rano było zimno, ale później wyszło słońce i zrobiło się dość przyjemnie. Początek trasy bardzo wąski więc trzeba było uważać. Udało mi się utrzymać stałe tempo, nie pobiegłam tego początki za mocno dzięki czemu nie umierałam już po 2km
Na trasie sporo błota, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało, ubrałam Inov8 Mudclaw I trzymały się super. Miejscami były dość spore kałuże, które większość omijała i robił się zator. Żeby wyprzedzić trzeba było biec po wodzie





Cała trasę trzymałam w miarę równe tempo i tętno, biegło mi się super. Końcówka mocniejsza. Bieg był tym razem mocno obstawiony, skończyłam na 5 miejscu wśród kobiet (na 36) i 22/86 open
Jak zwykle na tych lokalnych biegach spotkałam mnóstwo znajomych Może w przyszłym roku znowu pobiegnę cały cykl?








Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-11-29 09:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
29.11 środa

Trening góry. Bez szaleństw - nie dokładam ciężaru ani serii ze względu na gorsze samopoczucie.

- wyciskanie hantli leżąc 12kg
- podchwyt z gumą 2x15
- triceps 10kg
- żołnierskie 15kg
- pendlay row 30kg
- łopatkowe 15kg
- wznosy kolan 15x
- wiosło gumą 20x
- thrusters 2x3,5kg 2x75

W sumie doszłam do tego że już akceptuje thrusters i wall ball, ale burpee nadal nienawidzę



30.11 czwartek

Spokojne bieganie i 10x100. Bardzo ślisko dziś było, wszędzie lód.










Poza tym przyszła moja nowa spódniczka - śliczna jest Buty też przyszły










Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-11-30 21:07:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014


?si=5YnUlP2szBkgEz41

Tldw: nie wystarczy mieć wydolności profesjonalisty tylko trzeba jednak ćwiczyć specjalistycznie długie lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Trening przez lata do Hyroxa? Dobre Hyrox jest dla każdego. Jak chcesz stratować w PRO i walczyć o podium to trzeba się przygotować, jak w każdym innym sporcie. Jak chcesz ukończyć z dobrym wynikiem to też trzeba się przygotować. Ale w Open nawet nie ma limitów czasowych, można robić Hyroxa kilka godzin Moje niebiegające koleżanki z drużyny dały radę podobnie jak sporo znajomych zawodników OCR. Hyrox w PL pierwszy raz był w tym roku, większość startujących przed ogłoszeniem terminu ani nie trenowała pod te zawody ani nawet nie wiedziała że weźmie w nich udział I wszyscy ukończyli z wynikiem adekwatnym do swoich umiejętności. Zresztą to jest coś czego nie ma w OCR i co daje Hyroxowi dużą przewagę - wynik można porównać, można poprawić bo każdy Hyrox jest taki sam. W OCR dużo zależy m.in od pogody, profilu trasy, rozmieszczenia i rodzaju przeszkód. Nie ma dwóch takich samych biegów OCR więc nie da się porównać wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627509
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Viki
Trening przez lata do Hyroxa? Dobre


Przepraszam, nie dopisałem domysłu - chcesz być w topce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Paatik dzięki To moje pierwsze do biegania po asfalcie i do przetestowania czy sprawdzą się na Hyroxie.

Krzychu no z tym to się zgadzam, ale to w każdym sporcie tak jest - chcesz być najlepszy to musisz trenować Większość moich znajomych z OCR traktuje to raczej for fun. Jak komuś zależy na wyniku to trzeba trenować, te ćwiczenia potrafią zabić np. łapy Sama cierpiałam na pierwszych treningach bo ręce i barki odpadały, ale już jest znacznie lepiej Sanki też potrafią wykończyć, szczególnie jak podłoże jest takie że ciężko je ruszyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium