SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Polecam saunę z kryształami mentolowymi, fajnie oczyszcza zatoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Rip dzięki W sumie poszłabym na saunę, dawno nie byłam


W każdym razie w końcu się porządnie wyspałam i odespałam sylwestra i wszelkie wyjazdy. Ból głowy dużo mniejszy a samopoczucie lepsze, nosiło mnie od rana Pogoda ok, słońce bez dużego wiatru więc poszłam pobiegać Co ciekawe wogóle nie smarkałam w trakcie biegu.
Spokojne 6km, później rozgrzewka i po raz pierwszy setki na bieżni. Nawet nie wiedziałam jak po tym biegać i nie ogarniam oznaczeń Pierwsze odcinki bez szału, ale później już było dobrze. Można się całkowicie skupić nad techniką i kadencją tylko trochę jednak ślisko w zwykłych butach, ale i tak lepiej niż po błocie

Jutro w planie wolne a w weekend GPK. Ciekawe jaka będzie pogoda. W niedzielę ma być mróz, a co do soboty to prognozy są dość rozbieżne - od 5 stopni i deszczu do -5 i śniegu












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 906 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10888
A to musiałem coś zle przeczytać bo kojaze ze czytałem o jakims rekordzie tygodniowym kilometrażowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
W zeszłym tygodniu było więcej kilometrów i 5 biegów zamiast 4, ale nie było 2 treningów siłowych bo nie miałam dostępu do ciężarów. Więc ten jeden dodatkowy bieg był zamiast siłowni Bieganie nawet po górkach jest zdecydowanie przyjemniejsze niż te wytrzymałościowe elementy pod Hyroxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Piątek bez treningu


Sobota - rywalizacja GPS w ramach GPK

Jak dotarłam na miejsce to się okazało że parking i miejsce startu jest oblegane przez naszego największego rywala w bitwie o podium drużynowe A ja byłam jedna, sama... Wojna to wojna zostałam złapana, zdjęcie wysłali do drużny z żądaniem okupu




Na szczęście uciekłam i biegłam tak szybko, że poprawiłam czas na 5,7 km aż o 3 minuty I to pomimo trudnych warunków. Cały czas padało, błota mnóstwo. Na dodatek nie zabrałam na przebranie ani spodni ani skarpet... I jak tu brudną nogę wsadzić do czystego buta?




3,7km też poszło lepiej niż ostatnio. Dużo łatwiej idą mi podbiegi W dobrym kierunku to wszystko idzie.








Zmieniony przez - Viki w dniu 2024-01-06 15:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
7.01 niedziela

Trzeci etap GPK, tym razem 11,6km.
Wyraźnie mniej było siły na podbiegach niż wczoraj, nogi nie zdążyły się zregenerować ale będziemy nad tym pracować
Warunki zupełnie inne niż wczoraj. Mniejsze błoto, bardziej zmrożone a do tego śnieg i miejscami lód. Ogólnie lepsze warunki do biegania niż wczoraj, chociaż miejscami ślisko. Najbardziej irytowało mnie to, że ścieżki wąskie i nie było jak wyprzedzać. Jedna z prób skończyła się niestety glebą. Wynik lepszy niż miesiąc temu, ale nie jestem do końca zadowolona, bo z taką mocą jak wczoraj to spokojnie 1:10 można zrobić albo mniej.

Natomiast bardzo się cieszę, że wczorajszy wynik na 5,7km dał mi trzecie miejsce w kategorii wiekowej Zaczynam się rozkręcać z tym bieganiem.

Na punkty, wyniki drużynowe, Iron GPK I całą resztę będzie trzeba pewnie z tydzień poczekać.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108140
Gratki Viki, super wyniki i przede wszystkim widac, ze masz z tego fun
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Mówiłam, ze 2024 będzie dla nas dobry!
Dla Viki już się super zaczął. Najbardziej cieszy mnie wpis "w dobrym kierunku to idzie" - niech idzie, a nawet zasuwa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Madzia, Paatik dzięki

Treningowo rok na razie fajnie się zaczął, niestety poza treningowo już nie jest tak fajnie

Wczoraj DNT, co ciekawe wogóle nie bolały mnie nogi po tych dwóch dniach mocnego bieganie, jedynie łydki mam pospinane i mocno czuję.

Dzisiaj w planie siłowy i bieganie, trzeba czekać aż się trochę cieplej zrobi bo rano było -20 a po południu ma być już tylko -9 więc da się pobiegać

Poza tym kolejne GPK to bieg karnawałowy czyli można się przebrać Mam już nawet pomysł, ale nie będę zdradzać bo to mnóstwo roboty że strojem i nie wiem czy zdążę Żeby zdobyć dodatkowe punkty dla drużyny w lutym dorzucam jeszcze jeden dystans Do wyboru mam 23km i 35km - całkowicie odpada Zostaje tylko Nordic Walking na trasie 3,7km więc sobie przejdę w ramach rozgrywki przed Jedenastką, a przy okazji się przebiorę bo lepiej iść w przebraniu niż biegać

Mogę tylko zdradzić że zainspirował mnie film który nasz trener zmontował przed styczniowym biegiem GPK

https://fb.watch/psLSScF-2G/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
No i ja jestem zawsze pełna podziwu, ze Tobie się chce jeszcze takie extrasy ogaraniać jak przebranie, pieczenie ciasteczek etc.
Jak Ty to czasowo godzisz, nawet zakładając ADHD, to ja nie wiem...
Moze to młodość tak ma:)

Super filmik. Lajkonika se wypożycz:) W Krakowie kilku takich po starym mieście chodzi w wakacje.... Zimą chyba nie mają co robić, to oddadzą konika:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2024-01-09 09:51:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium