SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Fighter nie zrozumiesz
Jem mniej bo apetyt mniejszy, ale nie o to chodzi. Tylko takie uczucie kiedy siedzisz, czytasz książkę i czujesz że grubniesz

Paatik masz rację, może powinnam zrezygnować ze startu za tydzień, bo wstyd za taki brak formy

Właśnie siedzę, patrzę na plan na przyszły tydzień i zastanawiam się, czy dałoby się jeszcze coś dorzucić


Ja to rozumiem. I to chyba lepiej nawet od Ciebie...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik o widzisz, przypomniałaś mi że nie miałam okazji wybiegać porządnie faworków
Akurat za magnumami nie przepadam, dla mnie za słodkie.

Dampaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
27.01 poniedziałek

Trening - przeszkody

Trochę długi ten trening mi dziś wyszedł, będe musiała jakoś to skrócić w przyszłości.

- rozgrzewka, rolowanie, mobilizacje
- podciąganie łopatkowe 10x, jednorącz 3x2, zmiany rąk 2x5
- latający
Po długiej przerwie kolejne próby. Tym razem na małej odległości. Najpierw skoki do samego drążka, później próby łapania. Tętno ze strachu z 200 Progres jest, bo złapałam dwoma rekami, a nie jak zwykle najpierw jedną Jak opanuje strach i technikę na małej odległości to będę ćwiczyć na większej.

Trening

Robiony na zasadzie - przeszkoda, a w przerwie inne ćwiczenie:



Na kołkownicy ćwiczyłam zejścia w dół, na dużych odległościach, ciężko było.
Na ringach tym razem udało się już przechodzić co 3, tak jak na jesień Poza tym pierwszy raz przeszłam pałki na prostych rekach a nie na bickach
W staniu na rękach próbuję spinać brzuch i posladki, wtedy automatycznie nogi się odrywają. Jakaś sekunda bez ściany była






I jeszcze ostatnia seria dipów:











Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-27 19:12:00

Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-27 19:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Mocno jesteś wygięta w tym staniu na rekach - dopnij mocniej core ;)

Spróbuj tego ćwiczenia w druga stronę - twarzą do ściany. Wall Climbem wchodzisz sobie na górę, ciało jak najbliżej ściany - stabilizujesz pozycje i stoisz. Kontakt ze ścianą mają tylko czubeczki palców. Tyłek i nogi mocno spięte - stojąc starasz się barkami wypchnąć jakbyś chciała nogami dotknąć nieba Z czasem odrywasz jedną nogę - kontakt ze ściana ma tylko jedna. Potem zmieniasz nogi a z czasem odrywasz obie.
2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik dzięki
Nie traktuje już tego ćwiczenia jako celu samego w sobie bo nie mam czasu na regularne próby. Głównie idzie jako prewencja w ocr.

Fsl chcesz żebym się zabiła? Albo połamała? Przecież tyłek mnie przeważy
Jak mam być prosta do góry nogami skoro do góry głową, na codzien, chodzę cała pokrzywiona? Mam hiperlordoze z którą cały czas walczę, ale często zapominam że mam się pilnować


A przy okazji się pochwalę.
Blender mi się zepsuł jakoś czas temu i wczoraj dostałam nowy Jest super, więc znowu koktajlowe szaleństwo trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Fighter najpierw lekka hiperlordoza przez złe nawyki i słaby brzuch, a później miesiące pozowania do bikini fitness, gdzie nawyk na dobre się utrwalił. Ja z automatu przyjmuje taką pozycję, a najgorzej jak dużo jestem na nogach i dopada mnie zmęczenie, czyli codziennie bo okazji do siedzenia to mam tyle co w aucie do i z pracy. Nawet posiłki często jem w biegu. Kiedyś na to zupełnie nie zwracałam uwagi. Teraz się pilnuje jak pamiętam Najłatwiej jest podczas treningu, najgorzej przy codziennych czynnościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Viki
Fighter najpierw lekka hiperlordoza przez złe nawyki i słaby brzuch, a później miesiące pozowania do bikini fitness, gdzie nawyk na dobre się utrwalił. Ja z automatu przyjmuje taką pozycję, a najgorzej jak dużo jestem na nogach i dopada mnie zmęczenie, czyli codziennie bo okazji do siedzenia to mam tyle co w aucie do i z pracy. Nawet posiłki często jem w biegu. Kiedyś na to zupełnie nie zwracałam uwagi. Teraz się pilnuje jak pamiętam Najłatwiej jest podczas treningu, najgorzej przy codziennych czynnościach.


Skupiłbym się bardziej nad pośladkami i wkręcenaniem stóp w ziemię, powinno to poprawić pozycję bioder. Polecam też pomyśleć nad wizytą u fizjo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Fighter byłam u fizjo i to nie raz. Problem to raczej nieprawidłowy wrzozec ruchowy, mam tendencję do pochylania się przy staniu i chodzeniu. Pośladki są silne, ale ja ich nie używam. Jak mnie fizjo poustawia jak trzeba, to ja się tak dziwnie czuję, że ciężko mi się poruszać, dla mnie taka pozycja jest mega nienaturalna. Jak o tym pamiętam, myślę to poprawiam. Jak zapominam to automatycznie przechodzę do postawy nieprawidłowej. Przydałoby by mi się takie urządzenie jak "pajączek" żeby myślało za mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium