SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 512110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
Viki
FighterX
Viki
Sprawdzę następnym razem. Nie patrzę - zamykam oczy i liczę na to, że jak otworze to będzie juz 15kcal i koniec W praktyce kcal stoją w miejscu
Inna sprawa, że jestem w stanie to narzędzie tortur rozpędzić głównie rękami, bo w nogach nie mam siły. A jak jeszcze zacznę za szybko to już wogole dramat, bo po kilku sekundach to walcze, żeby nie spaść i się nie udusić


Sądząc po czasie, to jakieś 300-400W.
Jak sprawny rower, to rozpędzam do 1700W a na interwałach 1000+



da się tak?


Kwestia treningu to mój ulubiony przyrząd treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1527 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Coś czuje, że kolejny challange będzie z Air Bike Tym razem bez "Sally" ale może jakaś Tabata Song
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
fsl
Coś czuje, że kolejny challange będzie z Air Bike Tym razem bez "Sally" ale może jakaś Tabata Song


Można zrobić tabatkę, kiedyś udawało mi się 70+ kalorii spalać w tabacie, nie wiem jak to będzie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja się odnosiłem do kwesti pracy na solidnym zakwaszeniu.

Ten podjazd jedzie się tylko na maxa bo inaczej po prostu spadniesz z roweru. I pracujesz zarówno górą jak i dołem. Ręcę są bardzo ważne bo pozwalają "przepchnąć" rower w korbach. Miałem na nim średnie tętno ponad 180 ud/min (ostatnia strefa) i kadencja około 50-55. Czas około 50min. Kolega się zatrzymał.. no już w górę nie ruszył, nie było jak..


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-01-17 11:15:31

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
Dampaz
Ja się odnosiłem do kwesti pracy na solidnym zakwaszeniu.

Ten podjazd jedzie się tylko na maxa bo inaczej po prostu spadniesz z roweru. Miałem na nim średnie tętno ponad 180 ud/min (ostatnia strefa) i kadencja około 50-55. Czas około 50min. Kolega się zatrzymał.. no już w górę nie ruszył, nie było jak..




Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-01-17 11:14:41


Jakby przyjżeć się fizjologii to przy tak długim wysiłku tak naprawdę nie jedziesz na zakwaszeniu, bo Twój organizm metabolizuje powstały kwas mlekowy jako źródło energii do produkcji ATP

Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2020 11:20:47 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
fsl
Coś czuje, że kolejny challange będzie z Air Bike Tym razem bez "Sally" ale może jakaś Tabata Song


Podoba mi się ten pomysł Możesz zrobić kolejne wyzywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
Ja pamietam z zajęć z trenerem od crossfitu jak boli airbike... Viki - mnie bolały 4ki po pierwszej minucie.... walczyłam zwykle ok 3 minut. I nie chce wracać do tych wspomnień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
Paatik 3 minuty ciągiem na AirBike? Szacun, umarłabym


17.01 piątek

Nigdzie u nas nie ma śniegu, ani nawet płatka, a na ścieżce gdzie dziś biegałam czary Aż wyglądało jak sztuczne z daleka









Trening - bieganie

11,77km 1:07:17
2km trucht + 6km II zakres + 1,5km trucht + 3M (3x 1'/3')

Miał być tylko drugi zakres, ale bardziej mi wyszedł BNP i ogólnie mnie poniosło
Pierwsze 2 km rozgrzewki w tempie 6:14 przy tętnie poniżej 150 - zaskoczona byłam, że tak szybko.
Później 3km średnio po 5:30 (czas trwania 5:32, 5:29, 5:30 i w miarę równo tempo), tętno tuż na progu 2 zakresu, więc stwierdziłam że za wolno Kolejne 2km to 5:19 i 5:17, przy czym pierwszy dość szarpany (robiłam nawrotkę), drugi już równy. Tętno poniżej 170 więc nie zbliżyło się do progu, dlatego ostatni kilometr pobiegłam szybko, bez patrzenia na zegarek. Coś mi pomiar tętna ostatnio świruje, szczególnie przy szybszych biegach. Bateria niby ok, więc nie wiem czemu. W każdym razie czas ostatniego 4:59 co jest dobrym wynikiem. Wychodzi na to, że w porównaniu do biegów w 2 zakresie z zeszłego roku wcale nie biegam tak wolno Może te spokojne biegi nie były tak bezużyteczne, a może to kwestia skrócienia treningów w ostatnim czasie i lepszej regeneracji.
Później 1,5km truchtu, miało być 2 i do domu, ale mnie poniosło i zrobiłam 3M Na pierwszym tylko wydłuzyłam krok, na drugim przypilnowałam kadencji a na 3 postanowiłam to połączyć. Jak mi zacznie wychodzić to będzie ogień








Wczoraj zrobiłam burito, tortila robiona a nie kupiona, ale jakby to powiedzieć... będę musiała poszukac innego przepisu




Dziś znowu zapiekaka z ziemniaków. Kupiłam wczoraj pyszny ser z czarnuszką, pycha. Ser to główny powód dla którego nigdy nie przejdę na dietę wegańską Mięsa nie jadłam cały tydzień i zupełnie nie odczuwam jego braku, nawet nie mam ochoty. Jutra dla zdrowia wołowinka wpadnie





Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-17 21:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
Do tortilli podchodziłam kilka razy - nawet specjalny typ maki kukurydzianej zamówiłam z kuchnie świata - i dużo lepiej niż Twoja nie wyglądały. Bardziej żółte były - Ty z kukurydzianej robiłaś?? Ale kruszyły się tez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
Paatik nie, akurat znalazłam przepis bez kukurydzianej. Ale będę dalej próbować, choć pewnie łatwo nie będzie bo mi zależy na pełnoziarnistych. Skoro takie można w sklepie kupić, to musi się dac zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

forma lato