SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W sumie to się nie dziwię że niedoczas jest Twoim nieodłącznym towarzyszem

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paawo Ty wiesz jak ja bym wyglądała prowadząc taki biznes? Z 10kg na plusie

Dampaz wyszły super, jak babka piaskowa - lekkie i kruche

Szajba na szczęście piknik już dzisiaj, została ostatnia część przygotowań i do świąt będzie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Szalona kobieta.... A w przedszkolu u Młodego rodzice jeszcze nie wpadli na pomysł, żeby zrzutę na Ciebie robić?:) U nas pamiętam wszyscy szli na łatwizne i ciastka od Sowy plus pizza na piknikach były. Tylko przed Bozym Narodzeniem jakieś domowe pierogi czy bigos się pojawiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik ciastka z cukierni może by przeszły, ale z racji, ze to Święto Pieczonego Ziemniaka to potrawy muszą być z ziemniaka i ciężko w tym temacie iść na łatwiznę A ja ostatnio podczas urlopu kupiłam na wiejskim targu zestaw fajnych noży, więc idę się bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Chyba byśmy Panią Przedszkolankę zlinczowali jakby wymyśliła coś takiego. Może pieczenie ziemniaków w ognisku by przeszło - bo tylko ziemniaki i folie trzeba kupić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik nasze przedszkole nie bez powodu nazywa się "Akademia Dziecięcej Twórczości"
Tak, większość rzeczy robimy z Młodym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Paawo Ty wiesz jak ja bym wyglądała prowadząc taki biznes? Z 10kg na plusie

Dampaz wyszły super, jak babka piaskowa - lekkie i kruche

Szajba na szczęście piknik już dzisiaj, została ostatnia część przygotowań i do świąt będzie spokój


Kurna piaskowe to moje ulubione!

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Niedługo dział dla Was

Wstępne info tutaj https://www.sfd.pl/ZMIANY_W_DZIALE_!!!-t1195386.html#post-0

Oczywiście będziecie mogli tam załozyć nowy dziennik i liczyć na wsparcie od Treca, przenieść aktualny dziennik -> tam (zniżki na sklepie prawdopodobnie zostaną) lub zostać.

Zobaczymy czy pomysł wypali, ale miałem kilka próśb o tego typu dział, a że akurat udało się dogadać z Trec'em i uchronić przed ich odejściem z forum, stworzymy taki jeden wspólny dział, dla wszystkich osób trenujących, bardziej wytrzymałościowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to Viki teraz na pewno nie będziesz mieć wątpliwości co do wyboru działu
ludziki i ciastki mega wyglądają, tylko kto uwierzy że dziecko w przedszkolu maczało w tym palce nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium