SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ja tego nawet nie skomentuje...


14.10 poniedziałek

Trening

W planach był trening na siłce i na planach sie skończyło Do pracy miałam iść na chwile, a byłam prawie cały dzień Przez to na siłownię nie zdążyłam. Za to wieczorem udało sie wyrwać na trening grupowy na przeszkodach. Akurat nowa zabawka przyjechała do klubu, nawet drabina jest Będzie gdzie trenować.

Przetestowałam nowy spoób przechodzenia kółek, szybszy i mniej męczący. I nawet mi to wychodzi





Była tez zabawa na linach:






Dieta

Nadal chaos, a wszystko przez brak czasu. Za kilka dni powinno juz być więcej luzu.

Suple

- Szelazo SR,
- wit. C
- AllNutrition Omega 3 Strong
- SFD wit. D3 + K2
- wapń
- SFD Vita-min Complex Sport
- chrom
- AllNutrition Sleep Pro
- magnez
- AllNutrition Flex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
15.10 wtorek

DNT
Po poniedziałku nadal czuje plecy i klatę, to nie ma co szaleć


16.10 środa

Najpierw spokojne bieganie. Tętno jeszcze skacze, a tempo żółwia Ale za to widoki super Oby pogoda się utrzymała, bo w przyszłym tygodniu planuje pobiegać po Lasku.














Później trochę relaksu dla głowy, za to nogi zmęczone, już mam zakwasy, jutro nie będę mogła chodzić. Pierwszy wyjazd w teren po wielu latach przerwy, było super Do tego świetna pogoda i piękne widoki. Taką jesień lubię











Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-16 20:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Długa historia Kilka czy kilkanaście lat jeździłam, konia swojego miałam, kilka zawodów tez zaliczyłam Nawet instruktorem jestem i na studiach sobie dorabiałam. Ja bez sportu nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Piękna i tajemnicza amazonka! Czego to my jeszcze o Tobie nie wiemy??


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-10-17 11:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Viki
Długa historia Kilka czy kilkanaście lat jeździłam, konia swojego miałam, kilka zawodów tez zaliczyłam Nawet instruktorem jestem i na studiach sobie dorabiałam. Ja bez sportu nie umiem


Fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ciekawy jestem jak liczyć wydatek energetyczny w jeździe konnej

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Nie mam pojęcia Pewnie jest możliwość wybrania aktywności jeździectwo i jakiś algorytm na to jest.
Na pewno mocno pracują mięśnie stabilizujące, ja dziś czuje i brzuch i plecy. Ale największą robotę robią nogi, nigdy po żadnym ćwiczeniu na siłce nie czuje tak przywodzicieli jak po godzinie w siodle. Ogólnie całe nogi czuje. Ale to jest zupełnie inny rodzaj pracy, bardziej izometryczny. Wbrew pozorom to wcale nie polega na tym, że się siedzi na tyłku cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dokładnie, tak jest. To praca bardziej nad utrzymaniem pozycji niż cokolwiek innego, można by imitować na siłowni robiąc krzesełko pod ścianą z piłką między nogami wznosząc się i opadając.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium