SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345945
Viki gratulacje:)
Viki zdrowia :)
Viki rozsądku :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W światku mężczyzn mówi się "zesraj się a nie daj się"
Na pewno jest jakiś żeński odpowiednik tego porzekadła
Gratki samozaparcia
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Gratki i dużo zdrówka

Trzeba pilnować rywalek ze swoich kategorii
Pamiętam kiedyś na jakimś wyścigu jechałem z pociągu z jedną babeczką - kategoria chyba 40+ albo nawet 50+ Jechaliśmy dość długo razem, zmienialiśmy się co jakiś czas. Ale nigdy nie zapomnę jak rzuciła textem w stylu "Kur** goni nas, Ona jest w mojej kategorii - reszta mnie nie obchodzi ale ona nas wyprzedzić nie może" i nie wyprzedziła
3

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Czołgu, Paatik, Jawor, Szajba, Tsu, Fsl dzięki

Nadal jestem zła, że nie dałam rady dogonić i tak naprawdę to była różnica setnych sekund Pewnie gdyby nie choroba to by się udało. Tętno wczoraj było kosmiczne.

No nic. Na pocieszenie kupiłam sobie wczoraj w biurze zawodów mapę I już się nie mogę doczekać lepszej pogody i wycieczek biegowych. O dolinkach już nie raz słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji ich odwiedzić a to jakieś 20-30min. jazdy autem więc blisko






Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-02-03 08:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Zdrówka trzymaj się!
Nie ma tego złego
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dampaz dzięki

Dziś (poniedziałek) dnt. Młody chory, ja chora więc cały dzień w domu. Na szczęście już jest lepiej

Przeczytałam całego Danielsa. Zupełnie inne podejście do biegania niż Skarżyński.
- w rozdziale o przełajach są wskazówki które jednostki realizować w jakim terenie i jak przełożyć klasyczny trening na teren.
- zadnej wzmianki o sile biegowej, jedynie przy treningu do przełajów wspomniane podbiegi.
- jest sporo konkretnych planów, ale jednocześnie na każdym kroku autor podkreśla, że plan powinien być indywidualny i że różne osoby mogą różnie reagować na ten sam plan. W książce jest mnóstwo szczegółowych informacji pozwalających ułożyć i dopasować plan pod siebie. Nie ma typowych planów jak pobiec dany dystans w określonym czasie (np. maraton w 3h czy dycha w 40 min.). Plan bazuje na aktualnych wynikach i możliwościach.
- no i zupełne odwrócenie faz treningowych. Mamy biegi spokojne, później krótkie, szybkie rytmy, następnie nieco dłuższe interwały i zabawy biegowe, a w ostatniej fazie dłuższe odcinki w tempie zbliżonym do 2 zakresu. A u Skrzyńskiego najpierw drugi zakres, później coraz szybciej i krócej a w ostatniej fazie krótkie, szybko odcinki. Totalnie na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Taka pogoda okropna że te choroby to cały czas się ujawniają ... zdrówka !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki

- no i zupełne odwrócenie faz treningowych. Mamy biegi spokojne, później krótkie, szybkie rytmy, następnie nieco dłuższe interwały i zabawy biegowe, a w ostatniej fazie dłuższe odcinki w tempie zbliżonym do 2 zakresu. A u Skrzyńskiego najpierw drugi zakres, później coraz szybciej i krócej a w ostatniej fazie krótkie, szybko odcinki. Totalnie na odwrót


To tutaj to nie bardzo łapię.
Zasadnioczo trenujemy pod jakiś cel i trening powinien być pod ten cel ukierunkowany. Przykładowo BAZA - ROZBUDOWA - SPECJALIZACJA, gdzie w okresie bazowym robimy jak nazwa sugeruje bazę, w późniejszym okresie na bazie zbudowanej bazy robimy formę by w ostatniej fazie skupić się na treningu przygotowującym do konkretnego celu.
Jaki sens w przeddzień maratonu ma skupianie się na interwałach 400-800m czy klepanie kilometrów tydzień przed startem na dychę?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium