SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Viki, napisz proszę, ale tylko jak Ci się bedzie feeest nudzić, jak wygląda redukcja i dochodzenie do takiego BF u zawodniczki bikini.
I, o ile to nie jest tajemnica (przepraszam, jeśli wchodzę na pole na które nie powinienem, po prostu uznaj, że tego nie napisałem), czy jakieś mocniejsze środki typu clenbuterol, efedryna czy podobne, też są elementem przygotowań?
Jeszcze raz gratulacje, sylwetka piękna, (no i bez podtekstów i samczych zaczepek) pięknie ogólnie to wyglądało - Ty jako kobieta ogólnie



Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2022-09-22 12:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
madzia_666
Hehe, talia by ci sie zmnejszyla jakbys mocna redukcje zrobila, no moze nie bylaby az taka waska jak przed ciaz, ale napewno nie musialabys zeber wycinac by miec fajna talie i proporcje :) Dopoki nie zrobisz mocniejszej redukcji to nie wiesz jak by bylo :)



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 22.09.2022 12:34:08


Madzia właśnie o to chodzi, że wtedy talia była wąska nawet bez redukcji, zaczynałam redu z mniejszym obwodem niż obecnie, kraty nie było a w talii znacznie mniej centymetrów. W lustrze też widać że sylwetka się zmieniła i z klepsydry zrobił się klocek. Nie wspominając już o wiszącej skórze na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
tomaszS
Viki, napisz proszę, ale tylko jak Ci się bedzie feeest nudzić, jak wygląda redukcja i dochodzenie do takiego BF u zawodniczki bikini.
I, o ile to nie jest tajemnica (przepraszam, jeśli wchodzę na pole na które nie powinienem, po prostu uznaj, że tego nie napisałem), czy jakieś mocniejsze środki typu clenbuterol, efedryna czy podobne, też są elementem przygotowań?
Jeszcze raz gratulacje, sylwetka piękna, (no i bez podtekstów i samczych zaczepek) pięknie ogólnie to wyglądało - Ty jako kobieta ogólnie




Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2022-09-22 12:38:10


Tomasz różnie to wygląda. Jednym redukcja idzie łatwiej (bo mają predyspozycje) a innym trudniej i wtedy różne rzeczy się dzieją - johimbina, efedryna, bardzo niskie kcal, dużo cardio. Każdy trener ma swoje sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108141
No ok, moze i masz teraz inna sylwetke, ale ja mysle ze tez to jest spowodowane tymi latami treningu, masz wiecej miesnia na brzuchu, plecach,skosy, bo treningi robisz takie by miec silny core, wiec to duzo wplywa na talie, a wtedy bylas slabsza, delikatniejsza strukture mialas jak kazda mloda poczatkujaca dziewczyna ale i tak uwazam ze jakbys zrobila mocna redukcje to bys dopiero zobaczyla jak to wyglada fajnie, jak nie mualas rozstepow i nie masz duzych zwisow to napewno skora ladnie by na brzuchu wygladala
Oczywiscie to tylko tak mowie, nie zachecam do zadnych ekstremalntch redukcji, bo masz inne cele sportowe, tylko tak mowie ze moze zbyt krytyczna jestes do tej swojej obecnej sylwetki, a ona tak naprawde jest swietna, wcale nie klocek


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-09-22 13:03:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Madzia jestem krytyczna bo kiedyś przy mniejszym wysiłku lepiej to wyglądało. Nawet po pierwszej ciąży sylwetka była lepszą, bo skóra tak nie wisiała. A teraz mnie to bardzo irytuje.



Zaległości:

20.09 wtorek

Bieg w terenie, spokojnie + 3x30 sekund szybciej na długich przerwach. Nogi jakieś ciężkie były i bardzo źle się biegło.










21.09 środa

Szybki trening wieczorem.
Drabina siły:
1. Nachwyt 1/2/3, 1/2/3
2. Dipy 1/2/3, 1/2/3
3. Pompki tricepsowe 1x20


22.09 czwartek

Miało być spokojne 10-12km. Niestety rano musiałam wykonać sporo telefonów (raz, że u nas ciągle kaloryfery zimne, pomimo że informacja wisi że od wtorku zaczęli grzać, ale wcale nie grzeją i mam 17 stopni w domu, Mała wczoraj się cała trzęsła po kąpieli a dziś od rana 37,5 stopni a dwa to spotykamy w drodze do szkoły kobietę z zaburzeniami psychicznymi, zaczepia ludzi, krzyczy i przeklina na dzieci, bywa agresywna więc próbujemy coś z tym zrobić, bo dzieci boją się chodzić do szkoły).
Przez to wyszłam później niż planowałam, zostało mało czasu i nawet myślałam że 10km nie zdążę. Jednak biegło się fajnie i lekko, dlatego nie patrzyłam na tętno i było trochę szybciej, na granicy 2 i 3 strefy, a końcówka nawet mocniej bo pod górę. Udało się zrobić 10km











Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-09-22 14:45:37


Mam też dylemat odnośnie treningu, z jednej strony teraz w zimie mogłabym poćwiczyć bardziej siłowo i zrobić klasyczny trening zamiast obwodów, z drugiej kusi trening piramidka ale to bardziej wytrzymałość a nie siła. I nie wiem. Może zrobię najpierw jeden przez kilka tygodni potem drugi jeśli czasu starczy

Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-09-22 14:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dziś taka rozkmina
Przeglądałam treningi z poprzednich dzienników, bo szukam inspiracji
Natknęłam się na dziennik testowy gdzie celem również była większa ilość podciągnięć. I tam się wywiązała fajna dyskusja, doradzał m.in. Drazekm, Paawo, Kabo i Ajazy. Wtedy maks z ciężarem to 7,5kg a na ilość tylko 3x nachwyty. Ciężar ciała to było 90% RM i panowie odradzali podciągnie, były propozycje gumy lub podchwyt/chwyt neutralny, najlepiej w formie piramidy, do momentu zrobienia 15x.
Teraz maks mi wyszedł 15kg, na ilość zrobię test w przyszłym tygodniu. Cc wychodzi na poziomie 80%RM. Muszę się zastanowić nad treningiem, żeby poprawić ilość.

Wrzucam film z podciągania. Technika kiepska ale celem był ciężar. Brody nad drążek nie dociągnęłam dlatego już nie dokładam więcej.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108141
Juz dajcie spokoj z ta technika na maksach Ja rozumiem ze to wazne, ale bez przesady :)
Pieknie :) az sobie sama taki test dzis zrobie bo jestem ciekawa ile pociagne :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Madzia u nas trener by nie tego zaliczył bo jest brzydko W sumie bardziej mnie interesuje maks powtórzeń ale to w przyszłym tygodniu zrobię.

Z wpisami pewnie się przyniosę na jakiś czas do tematu testowego bo dwóch dzienników nie dam rady prowadzić, zresztą bez sensu w dwóch miejscach pisać to samo. A podobno sponsor ma obserwować nasze tematy testowe

https://www.sfd.pl/Test_Iron_Horse_2022__siła,_szybkość,_wytrzymałość_wg_Viki-t1219834.html#post-19983115 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108141
To bede cie w nowym dzienniku sledzic :)

A co to znaczy brzydko? Bo lopatki za slabo zapracowaly? bo nogi zgiete? Bo ciagnelas wszystkimi czesciami ciala by zaliczyc? Bo biceps za bardzo pracowal? I bardzo dobrze, to mial byc maks, pokazanie sily a nie pieknj techniki, takie nagiecia techniczne w maksach sa wg mnie jak najbardziej ok. Ja uwielbiam byc i czuc sie silna, ja tam wole zrobic tak 'brzydko' pozadnego maksa niz masturbowac sie pieknym technicznie pullupem bez obciazenia lub z 50% tego 'brzydkiego' maksa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ugięte nogi, wygięcie w lędźwiach i pomaganie sobie nogami u góry prawidłowo powinno być z prostymi nogami, spiętym brzuchem, tak bliżej pozycji hollow body. W książce Bądź sprawny jak lampart autor nawet wspominał, że taka prawidłowa pozycja jest bezpieczniejsza, m.in. dla barków. A ja długo miałam z barkami problem więc zapamiętałam.
Na treningach drużynowych trener wymaga właśnie takiej prawidłowej techniki. Nie zaliczał maksów jak były brzydkie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium