SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Rion niestety w obecnych czasach przeraża mnie ewentualna kwarantanna, a co chwilę w placówkach wysyłają jakieś grupy na kwarantannę. Niby tylko dziecko i rodzica nie obejmuje ale co z tego jak dzieci samych nie zostawię i z domu nie dam rady wyjść, nawet na zakupy. Jakby Mała była uziemiona to nawet starszego nie dam rady do przedszkola zaprowadzić, no bo jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ja też się teraz mega tego obawiam bo syn mój skończył już 8 lat więc opieka na niego nie przysługuje. Niby mam coś jeszcze urlopu, ale to starczy na 2-3 tygodnie, a co potem nie mam pojęcia. Musieli by zamknąć też przedszkola bo na córkę by była opieka ale to raczej nie wchodzi w grę.
Mam nadzieję, że tym razem nie dojdzie do tego, że pozamykają szkoły.

No kwarantanna też lipa po całości, jakby człowiek miał na co dzień mało problemów to jeszcze z tyłu głowy cały czas opcja, że zamkną nas w domu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
A sprawdzał w Krakowie sanepid, że jesteś na Kwarantannie? We Wrocławiu nie za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Fighter nikt nie sprawdzał, na dodatek pismo dostaliśmy już po zakończeniu kwarantanny. No ale zawsze jest ryzyko że ktoś sprawdzi. Dla mnie to jest o tyle trudne, że jestem większość czasu sama z dziećmi więc nawet zakupów nie zrobię. Niby ja będę mogła wyjść bo ale nie zostawie samych.
Bez sensu to wszystko, z jednej strony ryzyko z drugiej szkody żeby dziecko siedziało w domu.


Właśnie pojawiły się daty całego cyklu XRun Okazało się, że zmienili datę drugiego biegu a to oznacza że mogę pobiec cały cykle
Jedynie Barbarian koliduje z biegami w Szczawnicy. Miałam tam zrobić sprawdzian przed UTM 48 na trasie 33km ale zamiast tego będzie "tylko" 21km za to z przeszkodami

Kalendarz wygląda tak. Na razie nie ma tam jeszcze startów wakacyjnych (chciałabym pobiec Chudego w sierpniu) i pewnie wpadnie coś z przeszkodami.

5.12 GPK E2

9.01 GPK E3
30.01 XRun

6.02 GPK E4
27.02 GUT 24

6.03 GPK Finał
13.03 XRun

17.04 XRun
24.04 Barbarian 21km OCR

22.05 Barbarian 13km OCR
29.05 UTM 48km

Na maj, czerwiec, lipiec i sierpień na razie brak planów, poza Chudym. W tym okresie jest mnóstwo biegów górskich i OCR więc napewno coś wpadnie.

4.09 Barbarian 13km
25.09 XRun

23.10 XRun Finał - prawdopodobnie ostatni bieg sezonu



Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-11-15 19:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Zakupy możesz zamówić, my tak zrobiliśmy z żoną jak ona chorowała na Covid. Tym bym się nie przejmował, ale to prawda nie ułatwia życia, zwłaszcza, że te przepisy są bardzo dziurawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Niby tak, ale ja lubię codziennie chodzić do piekarni pod blokiem po świeży chleb czy bułki
No i lipa jak tylko Mała będzie uziemiona bo Starszy teoretycznie mógłby chodzić do przedszkola a w praktyce nie będzie miał kto go zaprowadzić.


15.11 poniedziałek

Dziś wpadł krótki trening góry.

Rozgrzewka
- aktywacje i mobilizacje

3x obwód
- wiosło jednorącz talerzem 10kg x8
- halo 5kg x8
- narciarz z gumą 12x

Piramida siły
Nachwyt: 1/2/3, 1/2/3, 1/2/3
W przerwie równowaga

Brzuch 3x obwód
- wznosy kolan w zwisie 10x
- kółko z kolan 10x
- floor wiper 6x na stronę

I jeszcze dystanse z XRun - ja palnuje biec te najdłuższe, te krótsze to xRun mini. Na festiwalu biegowym jeszcze nie wiem czy wystartuję i na jakim dystansie, zależy czy i co będzie się liczyć do Pucharu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Patrzę na te biegi i zaczynam żałować, ze bieganie to nie moja bajka....
Fajne hobby takie jeżdżenie w sezonie na eventy biegowe.

Dobrze, ze terminy ciutek lepiej Ci pasują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
I nie krakajcie z tym żłobkiem - poki co kwarantanny nie ma:)
A trenerka pływania mojego Młodego właśnie przez córcię ze żłoba zaliczyła kwarantanne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No takie akcje na pewno się będą trafiać. Ważne żeby ogólnie nie zamknęli

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Już pełno młodych ze szkół podstawowych co chwile jest wysyłane na kwarantannę przez jedno dziecko albo jednego nauczyciela, kwestia czasu aż znowu wróci na zdalne masa dzieci właśnie, może nie przedszkola i żłobki bo rodzice walczą ale podstawówki już tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium