SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik

Jeszcze w kwestii treningu chciałam dodać, że zegarek każe mi teraz odpczywać do 21.00 w piątek do tego czasu to jeszcze że 2 treningi wpadną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Widzisz? Na świętego leciałeś i uups - potknęłes się. My stare diabły jesteśmy...


Hehe. Może za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, jak już pozostanie mi tylko gadanie pokażę swoją rogatą duszę
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
_Szajba_
Paatik
Widzisz? Na świętego leciałeś i uups - potknęłes się. My stare diabły jesteśmy...


Hehe. Może za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, jak już pozostanie mi tylko gadanie pokażę swoją rogatą duszę


Prawidłowo Szajba, w Twoim wieku jak już raz na ruski rok zdarzy się pomyśleć o dupci Maryni lepiej nic nie mówić(pisać) bo jeszcze zapeszysz I to se ne vrati

My z siostrami jeszcze młodzieżówka to strachu nie ma głośno pisać co po głowie cały czas chodzi



Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-11-20 20:22:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Ciekawe czy Fanss złapie ta lekka jak ptasie mleczko aluzje?:)


Myślisz, że to do mnie była? Toż wie, że ja jeszcze mleko pod nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
eee, chyba bardziej do kogoś co o plankach cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanss
_Szajba_
Paatik
Widzisz? Na świętego leciałeś i uups - potknęłes się. My stare diabły jesteśmy...


Hehe. Może za kilkanaście/kilkadziesiąt lat, jak już pozostanie mi tylko gadanie pokażę swoją rogatą duszę


Prawidłowo Szajba, w Twoim wieku jak już raz na ruski rok zdarzy się pomyśleć o dupci Maryni lepiej nic nie mówić(pisać) bo jeszcze zapeszysz I to se ne vrati

My z siostrami jeszcze młodzieżówka to strachu nie ma głośno pisać co po głowie cały czas chodzi



Nie znam Maryni i niewiele mnie jej dupa interesuje.
A że w moim wieku? Rzuć okiem na moje trening i ... co Ty qrwa wiesz o moim wieku
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Uuuu, nie na żarty zatem
Darz bór.


Ps. Ileż można powtarzać, trening jak cała reszta - furda, dzida grunt


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-11-20 23:16:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
No proszę jaka dyskusja a tego że biegałam po lesie 2,5h i to był chyba mój najdłuższy bieg bez przeszkód to już nikt nie skomentował

W każdym razie po takich treningach zawsze zastanawiam się nad startem w jakimś dłuższym, górskim biegu. Może nie 100 czy nawet 50km ale chociaż 30km
Trzeba będzie też pomyśleć w końcu nad przygotowaniem do Spartan Race na dystansie beast (25km) i ultra (50km). Takie cele które są na liście ale zawsze odkładam Przeszkód tam mało i raczej łatwe, za to bieganie po górach daje w tyłek. Jakoś bedzie trzeba to wszystko rozplanować. Szkoda że tak mało jest biegów z przeszkodami na dystansie 20+. Zwykle mają 6-15km. No nic, trzeba pomyśleć na co postawić.


A póki co wypiska z wtorku. Reszta jak będę przy kompie.

19.11 wtorek

Dnt

Cały dzień w pracy, a później sporo roboty w domu, dopiero przed 22 miałam czas żeby usiąść na chwilę.

Wrzucam fotki jedzenia z całego dnia, tym razem udało się zrobić.

- śniadanie: jajecznica + jak zwykle koktajl






- obiad






Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-11-21 10:20:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium