SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ostatnie kilka dni było dość ciepło, choć temperatura nie przekracza 30 stopni, więc tragedii nie ma.
Najlepiej jakby mi ktoś coś dobrego ugotował, tylko nie wiem co to jest to dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Viki
Jeszcze w kwestii sprzątania, ja nie mam do posprzątania jednej szafy Mam do dyspozycji TYLKO JEDNĄ szafę i pojemnik pod łóżkiem. Do posprzątania mam cały pokój, który przez ostatnie kilka lat pełnił funkcję m.in. mojej garderoby, magazynu i pokoju do ćwiczeń Tam nawet rzeczy po teściach jeszcze są. Ale walczę dzielnie, najważniejsze, że sprzęt treningowy znalazł inne miejsce. Jeszcze tylko coś z rowerkiem stacjonarnym muszę zrobić
.

Hahahaha miałam dokładnie to samo masakra to była. Dobrze, że mamy piwnice i zmieściła się tam szafa z tego pokoju, więc część poszła do piwnicy, część do szafy na korytarz między innymi sprzęt do treningu. Rowerek też do piwnicy... Tego trochę mi szkoda, coś będę musiała wykombinować, na razie i tak nie jeżdżę, ale potem by można. No i dokładnie została mi piłka, której nie mam gdzie wsadzić... Teraz używam do ćwiczeń przygotowujących do porodu, a po też pewnie się przyda no i tak się wala po domu... Na razie jest w tym pokoju, ale później to nie wiem. Wcześniej była na tej starej szafie u góry, ale teraz nowa szafa jest do sufitu i dupa

Mąż jak pyta co na kolację to też zawsze mówię coś dobrego haha


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2020-07-03 09:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Cod nie mam już miejsca w piwnicy Wszystko przez to, że gromadzimy rzeczy po Młodym, więc przez te 5 lat sporo się uzbierało.
Najbardziej nie mogę się doczekać, jak już będziemy mogli sprzedać wózek, wanienkę, leżaczek, fotelik i całą resztę gratów dla niemowlaka i wory z ubraniami, które są praktycznie w każdej szafie Wtedy to się zrobi dużo miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dziś dzień pod hasłem "gdyby kózka nie skakała... "
Choć wcale nie skakałam, szłam po prostej, asfaltowej drodze i nagle chrup w kostce. Siedzę właśnie na SORze i wiem tylko tyle, że jest problem, bo nic w sumie nie mogą zrobić jak jestem w ciąży - ani RTG, ani gipsu (bo nie można podać środków przeciwzakrzepowych). Czekam póki co na USG, a co dalej zobaczymy.
Świetnie, jutro wyjeżdżamy na urlop...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
O Matko! Ale niefart!
trzymam kciuki zeby to jakimś cudem było coś najmniej poważnego. Naprawde to chrup słyszałaś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O rzesz k..., też trzymam kciuki.
Będzie dobrze, na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
O kurczę.. niedobrze, zwłaszcza na urlop. Oby nic poważnego. Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik niestety tak, pierwszy raz w życiu coś takiego. I to nie w terenie, nie podczas biegu. Najgorsze, że lekarz powiedział, że wygląda jak złamanie nie wiem jak doszłam do auta, bo teraz nawet stanąć na tą nogę nie mogę.
I cały czas się zastanawiam jak to się stało?

W poprzedniej ciąży kostki mi się co chwilę wykręcały a teraz nic i tak się cieszyłam, że przynajmniej to mi nie dokucza. No to się wykręciła raz a porządnie.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-03 14:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Wyszłam...
Ostatecznie konieczne było RTG, z odpowiednim zabezpieczeniem. W przeciwnym razie było ryzyko, że do końca życia będę kulała
Złamanie szczytu kostki bocznej bez przemieszczenia. A szłam na tej nodze jakiś kilometr do auta
Gips założony, jeszcze muszę do jutra kule ogarnąć. Super urlop się zapowiada.
Ogólnie 6 tygodni z głowy, nie wiem jak przeżyję.
Tyle człowiek OCRow zaliczył, tyle kilometrów po lesie, błocie, kamieniach i korzeniach. A teraz na prostej drodze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium