SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Fighter muszę też brać pod uwagę możliwością regeneracyjne, a te są ograniczone Nie chce żeby treningi i zmęczenie odbijały się na moim życiu codziennym. Teraz przez wakacje robiłam lekkie treningi góry, były okresy z samym bieganiem i różnica w samopoczucie jest ogromna, w bieganiu też czuję że jest inaczej. Mam wrażenie że zbyt ciężkie treningi góry wpływają negatywnie na bieganie, mimo że nóg mi nie męczą Ale męczą głowę. Ciężko to sensownie ze sobą pogodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Musisz to wszystko dopasować do siebie. Ja widzę po sobie, że zbyt duże obciążenie treningowe w sensie jednostek treningowych wpływa negatywnie na moje samopoczucie i możliwość radzenia sobie ze stresem i szybciej się denerwuje. Po prostu przeciążony układ nerwowy nie radzi sobie. Podobnie może być i Ciebie nawet jak treningi góry nie obciążają nóg to obciążają układ nerwowy, a jego przemęczenia się nie przeskoczy.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Viki Ty miałaś Garmin Instinct? Coś mi się kojarzy, że wspominałaś o takim. Myślę nad pierwszym zegarkiem sportowym i teraz wpadł mi ten Instinct Solar choć trochę mnie kłuje monochromatyczny wyświetlacz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Viki Ty miałaś Garmin Instinct? Coś mi się kojarzy, że wspominałaś o takim. Myślę nad pierwszym zegarkiem sportowym i teraz wpadł mi ten Instinct Solar choć trochę mnie kłuje monochromatyczny wyświetlacz.


Ja mam Instinct Solar 2. Jestem zadowolony, ma bardzo dużo funkcji, z wielu nie korzystam, ale z wielu korzystam i sobie chwalę. A właśnie monochromatyczny wyświetlacz, to dla mnie plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No właśnie muszę zdecydować czy bardziej z kolorowym wyświetlaczem czy coś sensownego. Ten instinct to takie połączenie smartwatcha z g-shockiem muszę go gdzieś obejrzeć na żywo i przymierzyć na rękę. Wiadomo jak też jakimś hardcorem nie jestem siłka, ostatnio trcohę biegam i kontrolowanie całodziennej aktywności.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
W zupełności wystarczy na takie rzeczy. Dodatkowo ma HRV, co może się przydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ale wybór w zegarkach to jest jakiś kosmos po prostu. Milion producentów i modeli

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
Ale wybór w zegarkach to jest jakiś kosmos po prostu. Milion producentów i modeli


Wiem doskonale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Ja miałam tą podstawową wersję Instincta, nie solar. Ogólnie zegarek bardzo fajny, nie do zajechania wyświetlacz ok, nie brakowało mi kolorów. Jedyny minus był taki, że po roku padł pomiar wysokości, oddałam na gwarancji i w drugim to samo po roku (plus kilka funkcji nie działało tak jak w tym pierwszym). Drugi też oddałam na gwarancji i kupiłam coś innego, bo straciłam cierpliwość do Garmina bez sensu co rok odsyłać zegarek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Są jakieś Garrett, Huawei, Samsungi ale jakoś nie mam przekonania celuję jednak w Garmina bądź Suunto . Też jakieś modele nie za 3,5k, mogę dać ale ja takiego zegarka nie wykorzystam więc tak myślę, że do 1,5k coś poszukam. To pierwszy sportowy zegarek więc bez roszad cenowych. Jeszcze venu 2 mi wpadł w oko. Muszę siąść do tego na spokojnie bo widzę w tym temacie grubo się dzieje w internecie,a wybór przeogromny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium