SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
Fajnie jest tak z dzieciakami gdzieś sie wybrać, ale u nas mały jak był niemowlakiem to podróż nie mogła trwać dłużej niż 15 minut bo później była akcja na całego, w ogóle wszystko go parzyło w tyłek wózek, chusta, fotelik samochodowy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
No powiem Ci, że mały syn dał nam tak w pióra jako niemowlak dobrze, że nie został jedynakiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Rion u nas podróż tak do 40 minut bo Mała ma chorobę lokomocyjną i przy dłuższych jazdach mamy dodatkowe atrakcje

Mam nadzieję że będzie jeszcze pogoda bo mam już kolejną wycieczkę zaplanowaną

I odliczam dni do końca wolnego, nudzi mi się bez treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dziś "pożyczyłam" od Hesi filmik i było trochę rozciągania





Ogólnie syrenka poza moim zasięgiem, ale przynajmniej trochę się poruszałam. Fajny filmik
U mnie problem jest m.in. ze zginaczami bioder i czwórkami. Nie lubię rozciągać. Po pierwsze boli nawet w niewielkim zakresie. Po drugie boli na drugi dzień, jak po porządnym treningu nóg. Po trzecie nigdy nie zauważyłam progresu. Dużo bardziej lubię rozciągnie dwójek i skłony. Też boli ale na drugi dzień jest ok i progres też widać. A z czwórkami to taka walka z wiatrakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Wszędzie zaczynając od nóg, których tak nie poukładam jak trzeba a im wyżej tym gorzej. Stopa do łokcia, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Peak poses takie są, czasami brakuje jednej rzeczy, a sypie się wszystko. Jak masz czwórki i zginacze pospinane to sukcesem będzie w ogóle utrzymanie się w miejscu, bo biodro będzie się chciało odgiąć w bok jak w oszukanym szpagacie i można się wyrżnąć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627520
Ale jesli jest tak źle (chociaż Viki pewnie przesadza) to może jednak te czwórki trzeba by trochę porozciągać i porolować. Chociaz mnie bardziej boli po rolowaniu niż rozciaganiu. Ale bieganie na tak pospinanym mięśniu nie bedzie powodować problemów np. w biodrach czy stopie??
Wyrżnęłam się ku radości i przerażeniu całej silowni dzisiaj...Z hukiem, poleciał na mnie step...Nic groźnego ale wyglądalo mega łajzowato...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
To jakbyś Viki chciała spróbować jeszcze czegoś na te czwórki i zginacze to sprawdź tę metodę. Plusem jest to, że jest szybka i taka... dla ludzi, co nie lubią się rozciągać. Na bank już to wklejałam przy okazji szpagatu kiedyś. Na filmie są dwie pozycje, tej drugiej jakoś nie mogłam do końca ogarnąć, ale przy pierwszej czułam właściwie od razu po skończeniu ćwiczenia spore rozluźnienie.


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium