SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
fsl
jsdolan5
Ja wiem ze teraz wykażę sie kompletną ignorancją ale co to jest DU


DU -> Double Unders -> podwójne skoki na skakance. 1DU = 1 skok + 2 pełne obroty linki


Dziękuję za wyjaśnienie . No łatwo nie będzie . Viki no to mnie pocieszyłaś , a już myślałem ze to ja taki głupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Jsdolan ja zupełnie nie rozumiem tych crossfitowych szyfrów, sama się uczę

Dampaz i tak i nie Fenix ma teraz fajną cenę, więcej funkcji niż Instinct, ale jakoś mi się nie podoba i nie jestem przekonana czy ja potrzebuję te wszystkie bajery. Za to Instinct jest mało popularny i ciężko znaleźć informacje czy odpowiedzi na pytania. Wczoraj dorwałam instrukcję więc przynajmniej część wątpliwości rozjaśniona. Nie chcę żeby się okazało w trakcie użytkowania że jednak nie ma tego co mi potrzebne.
W azymucie chyba zrobili aktualizację cen, bo nie tylko Fenix potaniał, ale Instinct też, o całe 10zl przez co cena jest konkurencyjna w stosunku do sklepu który mam na miejscu w KRK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Pamietaj że im więcej bajerów, tym więcej rzeczy może się zepsuć.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dlatego nie kombinuje i Instinct już zamówiony przekonały mnie dwie opcje, dla mnie ważniejsze niż płacenie zegarkiem - funkcja live track czyli możliwość udostępnienia aktualnej pozycji i śledzenia przez znajomych/rodzinę oraz nawigacja do punktu startu co pozwoli mi bez stresu biegać po lasach i odkrywać nowe ścieżki
Znalazłam też kilka opinii i filmików i raczej nikt na ten sprzęt nie narzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A możliwość tworzenia zaawansowanych interwałów z poziomu zegarka ma?

Naści więcej info na temat tego cuda LINK
Koleś robi bardzo dobre analizy elektroniki używanej w sporcie.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Nie wiem czy ma z poziomu zegarka, ale można ustawić w aplikacji i zgrać na zegarek, a tyle mi wystarczy bo w Polarze to jedyna opcja więc się przyzwyczaiłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Paatik no w sumie instrukcję obsługi może zastąpić

W każdym razie jak mąż mówi "kup sobie, będziesz miała prezent na walentynki" to się nie ma co zastanawiać tylko trzeba korzystać zanim się rozmyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
14.02 piatek

Dziś udalo sie troszke pobiegac, choć miałam obawy czy dam radę. Wczoraj Młody przypadkiem przewrócił stołek na moją stopę, jest od woczraj lekko spuchnięta i cala czerwono-fioletowa ale przy bieganiu nic nie bolało

Trening

Bieg w terenie, raczej plasko, częściowo betonowe płyty a częściowo trawa i bloto. Pas dzis totalnie świrował, najpierw pokazywał że prawie umarłam (tętno 40-50 ), później dwa razy pokazal tętno maksymalne - chaos totalny.
Rozgrzewka, zabawa biegowa 3x 2'/3' i schłodzenie.


Później krótki trening na siłce:

Rozgrzewka, halo na jednej nodze 2x10

6x
- podciaganie neutralne 1x (izo w 3 pkt)
- pompki 5x

3x podchwyt + 2x neutralny

ściąganie drążka do klaty 2x12

2x
- przysiad + press 10x (2x 6kg)
- przysiad 5x (2x 6kg)
- wznosy na rzymskiej 12x (raz cc, drugi raz 5kg)

brzuch






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Zobacz czy Ci się gdzieś nie przetarł. Jak tak załatwiłem 2x pasek garmina, bo pękł delikatnie w jednym miejscu i już było "po ptokach"

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium