SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Prognozuję zniszczenie nóg po biegu, na poziomie kosmicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Viki to skoro dynia Ci nie smakuje to zapraszam kiedyś do mnie na placki dyniowe z cebulką (możemy dorzucić do tego jeszcze kukurydzę lub jeśli ma być wersja mięsna to wędlinkę)

Do tego jeszcze gulasz i serio jest petarda ale same też są wyśmienite.



Zmieniony przez - StrongSFD w dniu 2022-01-04 14:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Gorka na początku kiedy masz sile, potem odpoczniesz i jeszcze jedna gorka - a potem pędem z górki na pazurki. I jeszcze czasu Ci zostanie, zobaczysz. Przy Twoim zapale do podbiegów - pójdzie spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Strong brzmi całkiem nieźle, może akurat by mi podeszło



FighterX
Prognozuję zniszczenie nóg po biegu, na poziomie kosmicznym.


Ale to z górki będzie to zawsze mogę się turlać
A później mam ponad 2 miesiące żeby się pozbierać przed kolejnym wyzwaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Viki, a czy próbowałaś kiedyś granulatu sojowego? Mega wygodne w przygotowaniu i do tego mocno obrobione technologicznie, więc nie powinno być ciężkostrawne. A makro ma bardzo dobre, dużo białka. Kostka sojowa mi nie podpasował, ale granulat jest super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Tylko ścieraj na najgrubszych oczkach na tarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
Hesia
Viki, a czy próbowałaś kiedyś granulatu sojowego? Mega wygodne w przygotowaniu i do tego mocno obrobione technologicznie, więc nie powinno być ciężkostrawne. A makro ma bardzo dobre, dużo białka. Kostka sojowa mi nie podpasował, ale granulat jest super.


Popieram, granulat bardzo fajny i świetnie się sprawdza jako dodatek do różnych dań - krokietów, pierogów, koltetów, zup...

Ja akurat też polubiłam kostkę, można z niej fajny gulasz zrobić.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Paatik
A jedzenie nie powinno być jednak lekko mniej przetworzone??? Kostka? Granulat? Co potem? Pasza???


Poczytaj najpierw jak robi się taki granulat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak? Jak płatki śniadaniowe, nic szczególnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium