SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Klate to ja mam A krata taka lekka, niestety dół brzucha nadal wygląda nie tak jak bym chciała
Diete pewnie będę nadal trzymac, ale jak będzie głód to coś dorzucę. Tylko 2 tygodnie do zawodów zostało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Fajnie Ci weszła ta drabina
Znacznie lepiej niż hula hop nad którym musisz jeszcze popracować
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
Cześć Viki.
Ostatnio widziałyśmy się na zawodach w Gdyni, ja oczywiście w roli kibicki.
Patrzę i oczom nie wierzę, fajna ta drabina, podzielam Twoją radość, sama bym się ucieszyła jak cholera gdybym tak zrobiła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
Viki przepięknie wyszła Ci ta drabina i tak bardzo lekko.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Szajba - a jednak umiesz chwalić bliźnich!


Zauważ proszę, że oprócz pochwały nie mogłem sobie odmówić małej, kąśliwej uwagi
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Szajba dzięki Hula hop musze najpierw kupić, nie mam w asortymencie jak Pan Jan

Cześć Neka Pamiętam spotkanie. Z drabiny sie ciesze, bo dużo nad nią pracowałam.

Nadinka dzięki.



18.08 niedziela

Prawie umarłam...
Ale od początku. Przed południem bieganie. Miała być szybkość, jednak zamiast odcinków 1km i 400m postanowiłam zrobić szybkie 5km. Miałam nadzieję, że uda się poprawić czas z kwietnia i złamać 23 minuty na pętli w terenie (raczej płasko, dwa krótki i strome podbiegi + zbiegi, jeden mostek ze schodkami).
Niestety...
Jak zwykle zaczełam za szybko Pierwsze 2km jakoś poszły, na 3 km kryzys, na 4km tylko jedna myśl żeby się zatrzymać, a na 5km walka z mdłościami, zmęczeniem i ogromną chęcią żeby odpuścić, szczególnie ze na pobicie czasu i tak szans nie było. Ale co się dziwić, jak tętno zbliżało się do maksa
Nie robiłam dawno biegów w drugim zakresie ani odcinków 2-4km i wyszło











Po południu rekreacyjna wycieczka rowerowa. W planie jakieś 2-2,5h jazdy po płaskim, na zmiane z przyczepką i bez. Sporo przerw, bo Młody co chwilę piciu, siku, jeść, a teraz mama, a teraz tata Na rowerze bez przyczepki jechało się super, lekko i wygodnie. Na tym drugim znacznie gorzej, nie dość że siodełko twarde i koszmarne, kierownica za daleko tak że musiałam jechac pochylona i bolała mnie szyja i barki to jeszcze ciężar większy niż połowa mojej wagi Z górki wcale nie jechało samo, pod górę mocno ciągnęło w tył, a jak było jakies błoto, kamień, gałąź itp to czuć był szarpnięcie. No ale zaminialiśmy się z mężem i było ok.
Do czasu aż postanowiłam, że wrócimy inną drogą niż jechaliśmy. Okazało się, że prowadzi zupełnie w inną stronę. Zgubiliśmy się Z planowanych 2h zrobiło się prawie 4h Z płaskiego - podejścia takie, że ledwo można było prowadzić rower z przyczepką. Mój mąż mało aktywny, w tym roku niewiele jeżdził na rowerze i widziałam, że zmęczony a nie chciałam żeby mi na zawał padł Także cała druga część trasy z tą koszmarną przyczepką Jedzenia brakło, bo przecież dawno mieliśmy być w domu na obiedzie Pod koniec to już mi się płakac chciało bo nie miałam siły. Jak zlazłam z rowera to mi się wszystko trzęsło a na nogach ledwo stałam. Zjadłam loda to dostałam gęsiej skórki i dreszczy
Pomimo obfitego obiadu całą noc budził mnie głód, ale byłam zbyt zmęczona żeby iść do lodówki. Cały czas śniło mi się jedzenie, szczególnie słodkie - ciasta i ciastka

Mam dość wycieczek rowerowych na jakiś czas
















Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-08-19 21:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Skąd ja to znam. Moje początki jak zaczynałem z Żoną jeździć. Jechaliśmy na 1h i wracaliśmy po 3h bo jednak nie ta droga

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Takie wypady super sprawa.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Wycieczki sa super, bardzo lubię. W sumie nawet 4h w tempie rekreacyjnym nie robi na mnie wrażenia, pod warunkiem że bez przyczepki. Bo z tym obciążeniem to bardziej jak trening siłowy Kiedyś pod bardzo stromy podjazd nie byłam w stanie ruszyć tego zestawu prowadząc rower, bo mnie ciągnęło w dół. Młody waży 18kg. Przyczepka nie wiem, ale obstawiam min. 15kg bo ja ją ledwo z piwnicy wynoszę (znajomy kiedyś mówił że takie ważą 20-30kg).
Pas mi pokazał spore różnice w tętnie w zależności czy było obciążenie czy nie

Dampaz ja myślałam że jak pojedziemy tą drogą to będzie krócej albo wyjdzie podobnie


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-08-20 11:25:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium