SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Właśnie chciałam napisać, ze papużka się urwała do lasu...
Piękne te 20km z takim tętnem!
te naleśniki to plecaku czy po kieszeniach miałaś poupychane?
Bardzo dobrze ze masz swoje normalne jedzenie, a nie te sztuczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Naleśniki lepsze niż żele po których mam odruch wymiotny. Oczywiście płynne i słodkie też mam, ale swoje a nie kupowane. Na izotonik też mam patent
A jedzenie tym razem w kieszeni bo akurat kieszenie były. Jak mam inną bluzę czy kurtkę to wtedy do plecaka. Na zawody mam trochę większy plecak z większym bukłakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Tak sobie patrzyłam właśnie na dane z biegu, sprawdzałam m.in. sumę przewyższeń i przy okazji patrzę na kcal a tu mi Garmin pokazuje że spoczynkowe dzisiaj tylko 1333... A jeszcze wczoraj spoczynkowe miałam 1525


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem co Cię dziwi. Kalorie spoczynkowe to kalorie spalone w trakcie niskiej i bardzo niskiej aktywności. Gdy śpisz, siedzisz, oglądasz TV czy czytasz. Kalorie aktywne to te które spalasz w trakcie intensywniejszych zajęć dnia codziennego czy podczas treningu. Suma to całość spalonych kalorii w ciągu dnia.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Viki, bo dzień się jeszcze nie skończył ;) sprawdź jutro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Szajba to odnośnie ostatniej długiej dyskusji w tym dzienniku Dziwi mnie dlatego, że codziennie Garmin pokazuje dokładnie tak samo - od nowego roku 1517, wcześniej 1525. Zawsze dzień w dzień spoczynkowe te same, a tylko aktywne różnie w zależności od tego jak aktywny był dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Hesia
Viki, bo dzień się jeszcze nie skończył ;) sprawdź jutro


Czyli jak pójdę spać to spalę jeszcze 200 kcal? To nic tylko leżeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No tak działają kcal spoczynkowe. Garmin dzieli to na cały dzień i pokazuje Ci dane od ostatniej synchronizacji z zegarkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
To idę spać
Przynajmniej aktywnych już nie nabije, bo ileż można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Najpierw podsumowanie poprzedniego tygodnia. Przeszłam już do kolejnego etapu, gdzie jest więcej szybszego biegania w końcu coś się dzieje











24.01 poniedziałek

Dzisiaj trening z planu który miałam kiedyś od trenera. Jedyna zmiana - zamiast biegu z gumą na biodrach, której nie miałam o co zaczepić zrobiłam podskoki z tego filmiku:






Zdecydowanie nie jest to trening do robienia w poniedziałki, kiedy nogi powinny odpoczywać Podskoki weszły w nogi a burpee zabiły mnie kondycyjnie zdecydowanie lepiej, jak się w poniedziałki skupiam na porządnym treningu góry. Chociaż dziś mocno plecy czuję, inverty jednorącz i kołkownica pięknie weszła między łopatki
Po każdym ćwiczeniu podskoki, a co trzecie ćwiczenie dodatkowo burpees






Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-01-24 20:45:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium