SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Fighter zdaje sobie sprawę że podejścia są różne, ale bardziej mi chodzi o to, że inaczej pracuje się na podbiegach i zbiegach. Jak masz jeden długi zbieg/podbieg to mniej więcej robisz ten sam schemat ruchowy. Oczywiście zależy od nachylenia, bo miejscami może być większe czy mniejsze. Ale głowa się nastawia, że np.teraz przez 2-3km idziesz pod górę
A w lasku mam większość podbiegów i zbiegów na 500-800m, ledwo się przestawie że teraz pod górę a tu już na dół, ledwo złapie rytm na zbiegu a tu już koniec
Mam nadzieję że w zimie uda się poćwiczyć czasem na dłuższych odcinkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
4.09 sobota

Ostatni trening biegowy w tym tygodniu zrobiony, plan udało się zrealizować choć łatwo nie było wszystko zgrać.
Dziś spokojna dycha po płaskim. Trochę asfaltu na początku i na końcu, reszta to teren. Na koniec 3x100/100, przyspieszenia nie na maksa.
Ładny, równy ten bieg wyszedł co widać na wykresach. Tempo mniej więcej stałe, jedynie przy przechodzeniu przez ulicę zwalniałam. Tętno też równe. Spadki na wykresie świadczą pewnie o wyczerpanej baterii w pasie

Ogólnie 5 treningów biegowych pod rząd to dla mnie dużo, dziś już czuję zmęczenie. Wolę układ 3/off/2/off.

Jak nie padnę wieczorem to jeszcze krótki trening góry chciałabym zrobić.

















Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-04 12:22:02

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-04 12:22:15

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-04 12:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
To racja. Na 800m to zdążysz się rozpędzić i koniec Na Ślęży u nas na Dolnym Śląsku najdłuższy zbieg to 7km i jest duże zróżnicowanie techniczne, to można poczuć zbieg podejścia też mega fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Fighter a daleko tam masz?
Ja musiałabym jechac ok. godziny do najbliższych większych górek. Mam nadzieję, że w zimie uda się czasem wyskoczyć na jakieś większe wzniesienia. Albo jakies zawody w ramach wybiegania wpadną.

Paatik dobrze, że chociaż sensownie udało się poukładac te treningi.

Wrzucam tabelkę z ostatnich dwóch tygodni. W przyszłym tygodniu zamiast biegu po lasku będzie półmaraton. W tablece mam nie tylko kilometraż, ale też czas treningu i przewyższenia.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik dzisiaj robiłam tabelkę żeby to jakoś ogarnąć jakby była na bieżąco to by była z kilku tygodni a nie dwóch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
Viki tylko się nie zajedz :) ale samozaparcie to Ty masz.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Nadinka bieganie niestety kosztem treningów góry. Dziś odpuszczam górę, muszę odespać ten tydzień. Szczególnie że znowu jestem sama z dzieciakami więc siły się przydadzą.

Jeszcze w przyszłym tygodniu chciałabym utrzymać taki kilometraż, może nawet więcej wpadnie, ale za to przewyższeń dużych nie będzie bo zamiast górek w lasku pobiegnę płaski półmaraton.
A kolejny tydzień to mniej kilometrów i pewnie bez długiego biegu, bo w sobotę będzie bieg z przeszkodami 6km.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium