SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Viki gratulacje!
Zdrowia i spokoju :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Miałam napisać tu, a zrobiłam bałagan u Paatik:

Nie będzie stanu wyjątkowego bo trzeba by przełożyć wybory a oni idą jak w zaparte że wybory się odbędą. Prezydent stwierdził, że skoro do sklepu można to do lokali wyborczych też.

Co do kwarantanny to nawet nie komentuję. U nas wygląda tak, że osoba na kwarantannie każe przyjechać współpracownikowi po papiery do biura, bo przecież ona wyjść nie może.
Ostatnio mówili w TV że policja odnotowała 700 przypadków naruszeń kwarantanny.
Mnie to denerwuje, bo jakby każdy się stosował to można by biegać i spacerować. A tak to kolejne zakazy, bo ktoś ma w d... zalecenia. I wszyscy cierpią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Raczej nic ciekawego w tym dzienniku nie będzie w najbliższym czasie.

Aha, Wiedziałem, że to niemożliwe.

Viki wszystkiego dobrego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Najlepszego!
Głowa do góry i nie trać zapału
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Nadinka, Dampaz, Fighter dzięki

Paawo no przecież miałam rację, nic ciekawego nie będzie, jakieś lajtowe treningi i spacery dopóki znowu nie pozwolą biegać. Żadnych porządnych treningów, długich wycieczek biegowych, wariatów, kołkownic itp. Nawet plany zawodów NW mi zaraza pokrzyżowała.
Będzie spokojnie i nudno

Mam nadzieję, że samopoczucie najpóźniej za 2-3 tygodnie na tyle się poprawi, że treningi w domu będą regularne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Dziś również dnt, jedynie krótki spacer z Młodym. Większość dnia byłam z nim sama, jak mąż wrócił to było już zimno i pochmurno i nie miałam ochoty wychodzić.
Może jutro jakiś spacer wpadnie bo z bieganiem to w końcu nie wiadomo jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Kinga gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Kabo, Ania dzięki

Dziś rano marsz ok. 25 min. 2,5km. Jak wychodziłam to czułam się w miarę, ale w drodze powrotnej szukałam wzrokiem krzaków
W sumie od 2 tygodni męczą mnie bóle migrenowe powodujące mdłości i wymioty. Nasilają się przy intensywniejszym marszu, aktywności, sprzątaniu, częstych zmianach pozycji. Są takie dni, że tylko leże i odwiedzam toaletę. Poprzednio dolegliwości ustąpiły w 13 tygodniu, więc liczę na to że tym razem będzie podobnie Czyli jeszcze niecałe 2 tygodnie i powinno być lepiej. Co ciekawe tym razem nie przeszkadzają mi żadne zapachy

Po południu krótki spacer z Młodym.
Jutro jestem z nim cały dzień sama, więc pewnie znowu wpadnie krótki spacer i tyle. Jak mi się uda w kolejnych dniach wstać wcześniej to może jakieś marsze lub marszobiegi wpadną, zobaczymy. Trening siłowy planuje jak tylko odpuszczą bóle, zawroty głowy i mdłości. Póki co to się całymi dniami czuję tak, jakbym tyle co zeszła z karuzeli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium