SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3213559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Hej
U mnie waga po kolejnym tygodniu redukcji 111,2kg czyli -1,5kg. Forma myślę że cały czas sie poprawia.
Właśnie zaczynam swoje 45min cardio
Później pozowanie w piwnicy
Następnie prysznic, pierwszy posiłek, znów ide w kime na 1-2h ile tam organizm pozwoli a jak wstane to zrobię foto dla Adama i raport ;)
Czyli standardowa sobota ;)
Dziś w planie trening pleców ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak odnośnie Czerniewicza to ja tak samo jestem w stanie uwierzyć w jego naturalność, kiedyś prowadziłem chłopaka, 15 lat stażu naturalny i wyglądał na prawde lepiej niż 95% na bombie. Poza tym Czerniewicz kartę zdobył jak te mens fizik raczkowało, obecnie to myślę że nie miał by szans na finał w Sopocie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pokazał to udział w zawodach pro gdy wystąpił był ostatni i wyglądał jakby się z choinki urwałna tle rywali. No niestety


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-22 07:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Dlatego właśnie jestem zdania jak Mati, zdobył karę x lat temu jak kategoria raczkowała :P Naturalny pewnie jest bo ja tam nigdy u niego takiej pełności i pękatości jak na towarze nie widziałem ale na żywo też go nigdy nie widziałem więc nie ma co się wypowiadac.
Kolejna sprawa że w porównaniu do Rafała który teraz zdobył kartę to przecież przepaść. Ogólnie męska teraz to pewnie nie jeden wychodziłby w klasyku i tam zamiatał taka prawda. Niektórzy 180cm 100kg na scenie no to kurde nawet w limit by się nie mieścili bo Cp do 180-183cm w npc to limit 96kg z tego co kojarzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
tak więc kolejne pozowanie i foty. Z pozowania zadowolony nie jestem. pozuje do lustra i teraz aparat mam ustawiony na wprost a lustro leciutko na dole i pod kątem i w lustrze wygląda to w miarę a zdjęcie już lipa.
W najszerszy tyłem i bicepsy tyłem już starałem się tej głowy nie opuszczać, uczę się tego.
Ale znów przodem najszersze i bicepsy jakbym za mocno się w tył odchylił i tak dziwnie wyciągnął bo wydaje mi się że niekorzystnie wyszło. Nawet nie że wydaje tylko wygląda to z dupy.
Biceps bokiem raczej ok wg mnie, chyba że ktoś widzi coś do poprawy to pisać.
Triceps tutaj jeszcze mimo tego że jedzenia mało to jakoś nie umiem mocno tej talii ściągnąć czy jak to nazwać.
Mięśnie brzucha i ud chyba ok, ale na nogach nic nie widać bo takie zmęczone wg mnie. kwas po nogach cały czas siedzi no i cardio do tego nie pomaga ;p













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dla mnie spoko te pozowanie, najszerszy tyłem myślę, że jeszcze możesz się mocniej rozłożyć. Nie napisać tylko rozkładać bo to szerokość raczej się ocenia. Te ostatnie zdjęcie uda i brzuch do wyj**ki. Lepiej jak dwa napiete uda trzymasz równo, tak jak nieco wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Postaram się i dzięki za opinię ;p co do tego ostatniego z brzucha i ud to właśnie teraz nic tam nie widać na scenie mam nadzieję że pręgi na udach wyjdą więc pewnie przeskoczę sobie na tą nogę tez je pokazać :P dlatego mimo wszystko tą pozę też robie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Te nogi są dość suche, widać, że właśnie trzymają wodę od zmęczenia ale mino wszystko objętość też trzymają i to spory plus, bo mocno się wyróżniają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Właśnie z tymi nogami to mi się wydawało że jakoś mocno poleciały w tych ostatnich dwóch tygodniach z objętości ale jak widać tylko mi się wydaje bo na zdjęciach tego nie widać. Bania pewnie swoje zadziałała jeszcze u Przemka było pisane że z nóg na redu mocno leci i sobie wkręciłem ;p
Dzięki Wojtek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium