SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dejwikkk
Dokladnie j.w tak jak napisalem, jezeli Ci to pasuje to ja mam to gdzies, tylko tu chodzi o to, ze mowicie, ze cos wam szkodzi z pokarmu, a dieta jest mega jalowa = to moze byc powod tego, ze szkodzi :)

Ja osobiscie mam w nosie kto jak forme robi, mozesz i jesc kure ryz codziennie jak Ci smakuje i jest wygodnie, tylko czasem warto poszukac najprostszych rozwiazan


To znaczy ja wiem, mówiłem o warzywach że bąki miałem od nich i czułem brzuch napęczniały, wywaliłem ogórki kiszone domowe i jest ok, czasami teraz je szamnę na jeden posiłek i tyle bo lubie a tak to będę omijał :)
Cukinie ugotuję na wodzie i jest ok, pomidor sparzony i jest ok, szpinak jest ok, fasolka szparagowa jest ok. Kapusta kiszona pewnie będzie podobnie jak z ogórkami kiszonymi ;p no ale na jeden posiłek od czasu do czasu poleci bo lubię ;p Więc kwestie warzyw ogarnąłem.
Co do owoców to też różne lecą więc tej monotonii nie ma :)
A nigdy nie pisałem też że makaron mi szkodzi czy gluten czy coś tam. Wiem że twaróg mi nie służy więc nie leci.

I właśnie to ostatnie zdanie mi się podoba, na scenie też nikt nie zapytaj "jak" czy jak Borecki na leysach z pieca i innych p*****ch czy ktoś na suchym ryzu z kurą i oliwą :)
Tak mi jest prosto, wygonie, smacznie itp to jest najlepsze dla mnie. Gdybym pracował będąc cały czas w domu to pewnie że też bym sobie gotował na bieżąco, nie dość że ciepłe, to w ogóle bajka bo sobie możesz na każdy posiłek coś innego robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
erwinoos
a czy tekst białko na wysokim poziomie oznacza, ze ktoś powiedział ze masz go za dużo?
tez już przesadzasz ciut

Dobrze, w takim razie przepraszam :) tak to zrozumiałem niestety :)
Ale masz rację, rzeczywiście kolega nie musiał mieć to na myśli :)

Więc jeszcze raz przepraszam za moją reakcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dla mnie najważniejsze jest to aby będąc na diecie, nie czuć że się na niej jest... Aby mi to smakowało i z chęcią to jadł.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
robertjudi
Dla mnie najważniejsze jest to aby będąc na diecie, nie czuć że się na niej jest... Aby mi to smakowało i z chęcią to jadł.


Dlatego jestem gruby
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
robertjudi
Dla mnie najważniejsze jest to aby będąc na diecie, nie czuć że się na niej jest... Aby mi to smakowało i z chęcią to jadł.

Dokładnie ja tak mam :) Dla mnie jest to ok, jem ze smakiem. Serio jeszcze nigdy nie miałem nawet w glowie myśli "bleee, znów ten ryż z kurą" Nawet na masie jak jadłem juz 1100g WW i miałem 7200 kcal w DT :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
dmq92
robertjudi
Dla mnie najważniejsze jest to aby będąc na diecie, nie czuć że się na niej jest... Aby mi to smakowało i z chęcią to jadł.


Dlatego jestem gruby


Nie przesadzaj :D haha akurat śledzę cały czas i grubego to Ty chyba jeszcze nie widziałeś :D czytaj ja na full masie przy 116kg xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja na full masie mialem 140 xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179



124
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Loo kurna :D czyli widzę że każdy miał w życiu przeboje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
. 49 w lapie bylo? Bylo xD





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-08-08 11:23:59
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium