SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzisiaj tak się jeszcze natknąłem 103,7kg z 22.01.2017r xD
Fajnie tak sobie powspominać :) z Adamem jak coś zacząłem współpracować od Marca 2016 :P












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bebechy zejdą na redu, ja też zawsze tak mam ale jak do tej pory na redu pod koniec juz robiło sie ok i mam nadzieję ze teraz tez tak będzie xD a skok okolo 1kg na tydzień to myślę ze taki optymalny, obecnie sam tak mam właśnie i niech to sie nie zmienia bo pamiętam ze czasem to raz na jakiś czas miałem skok np 3kg w tydzień xD jak mk dodałem na poprzedniej masie pod koniec to z parę dni 4kg spuchlem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Zawsze zostaje nadzieja że zejdą ;p no ale moim zdaniem to od ilości jedzenia te bebechy rozwalone ;p Też właśnie chciałbym tak optymalnie 1kg tygodniowo ale coś nie wychodzi :d hehe Ale w sumie waga wagą, gdzieś się więcej wody naciągnie gdzieś mniej i ta waga jest różna, czym więcej na tej wadze tym większe wahania xD
Wow a wlaśnie te takie duże skoki wagi to później czuje się bardzo :P
No nic, zobaczymy co dalej. Co Adam zdecyduje, ja bym pewnie zostawił na kolejny tydzień znów wszystko tak jak jest ale nie do mnie należy decyzja :D
Jeszcze kolejny tydzień na bank masa, w sumie to nawet półtorej tygodnia (bo tak się mi skończą pewne środki) A później decyzja co dalej, czy wchodzimy na redu czy ciśniemy jeszcze trochę tej masy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Środki zawsze można dokupić :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
W gorszych chwilach wystarczy spojrzeć trochę wstecz bo robota przez ten czas zrobiona pięknie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiem wiem ;p Właśnie dlatego poszło w Mailu pytanie do szefa co robimy dalej ;p Więc na dniach się dowiem co będzie grane ;p

Kamil, dlatego uważam że warto mieć te foty gdzies na kompie ;p wiadomo nie ma jakiś spektakularnych przemian ale przynajmniej wiem że nie stoję w miejscu a cały czas coś się rozwijam i rosnę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Teraz tak myślę bo napisałeś od kiedy z Adamem współpracujesz i mi dokładnie 6 czerwca minie 3 lata ;) prezent na rocznicę otwarcie siłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha :D to taki idealny prezent można powiedzieć :D
Ale leci ten czas jak wściekły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ale progres widać na przestrzeni lat spory.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Trochę grubszy się człowiek zrobił :D haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium