SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tez o tym myslalem, i gdzies dalej dac w treningu na dodatek z zatrzymaniem w napięciu i wolny negatyw :D wtedy pewnie nawet 2/3sztabki mnie zabija a raczej moje plecy :p
Co do czwórek to niby prążki na nich mam caly czas ale cos w tym roku ten krawiecki troche gorzej widoczny wg mnie :) zobaczymy, lepiej teraz sprawdzic i sie pobawić niż przed jakims startem rozmyslac :p hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
glupie nie głupie człowiek nie jest caly czas na scenie i na siłowni zeby bylo widać jaka ma formę. a nir wierzę ze większość z nas nie mial takiego etapu ze odpuścił jakas redukxje na początku swojej przygody bo paycha siadla bo z kazdej strony tylko ale masz spadki ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no tak poważnie ja jak juz sie zabieram za redu to lece do konca. Nigdy nie odpuściłem, nie zwracałem uwagi na to ze ktos mi mówił "ale mały się zrobiłeś" bo zawsze jak zacząłem mówić "to patrz teraz" i ściągnąłem koszulke to większość mowila ze jednak sztosik ze tylko w koszulce jakbym nie ćwiczył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
arturl1986
glupie nie głupie człowiek nie jest caly czas na scenie i na siłowni zeby bylo widać jaka ma formę. a nir wierzę ze większość z nas nie mial takiego etapu ze odpuścił jakas redukxje na początku swojej przygody bo paycha siadla bo z kazdej strony tylko ale masz spadki ;p

Nie rozumiem co tu teraz napisałeś, to psycha Ci siadała jak waga leci w dół? Ja przecież nie pisze żeby formę startowa cały rok trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nawet w sumie to nie idzie trzymac startówki cały rok :)
Koledze chyba chodzi o to że właśnie każdy dookoła podczas redukcji mówi nam że jakieś spadki chyba masz bo wiadomo że w koszulce tego nie widać a robimy się coraz mniejsi i to mu na psyche siada :)

Ale ja z tym nie mam problemu, mi to nie siada na psyche. Ja mam swoje cele i je realizuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja mam odwrotnie... Na redukcji wydaje się większy niż na masie bo jest sylwetka bardziej szczegółowa i nabicie 3d
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mam to samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No tak ale mowa tutaj w KOSZULCE :D to powtarzam i napisałem że jak się ją ściągnie to jest inna bajka :D
Bo np robisz redukcje w zimę i ubierasz kurtkę zimową to co się będziesz wydawał większy xD
Chociaż w sumie przez napompowaną kurtkę może xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Nawet w sumie to nie idzie trzymac startówki cały rok :)
Koledze chyba chodzi o to że właśnie każdy dookoła podczas redukcji mówi nam że jakieś spadki chyba masz bo wiadomo że w koszulce tego nie widać a robimy się coraz mniejsi i to mu na psyche siada :)

Ale ja z tym nie mam problemu, mi to nie siada na psyche. Ja mam swoje cele i je realizuje.


TO jak koledze faktycznie o to chodziło, to gratuluję psychiki. To takie myślenie omkoglowych, dla których najważniejsze byki ile w łapie, ile na lawie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja tak jak wspomniałem, waga tylko kontrolnie, lustro ważniejsze :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium