SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Dzięki :) na kolejnym treningu spróbuję jeszcze raz ale raczej juz nic z tego, dzisiaj cały sie telepalem juz przy drugim powtórzeniu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
forma coraz lepsza a brzuch tez konkretny niewiem gdzie Ty tam widzisz ze jsszcze na brzuchu duzo siedzi smalcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6962
Jeszcze dorzuć opalanie na koniec i będzie sztos :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
A jak stawy przy niższym bf nic nie boli?
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Artur - Dziękuję :) Siedzi jeszcze dużo, skóra jest dość gruba w tym miejscu. Czuć takie "grudki" więc to nie samo trzymanie wody w tym miejscu, fat tez siedzi jeszcze. Ale z tygodnia na tydzień będzie go mniej, obiecuję!

Mateusz - Właśnie to samo mi Adam pisał xD hehe wczoraj bylem prawie cały dzien na dworze i cos robilem, słońce fajnie zlapalo ale wiadomo to głowie barki, kark, górę pleców... jak to przy robocie na dworze :) dzisiaj jak bedzie pogoda to opalanko wleci :D

Robert - cały czas cos tam boli, a to łokieć sie odezwie a to kolano, nadgarstek ale nie ma tego złego :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dobra forma, udziska szczególnie. Prążki już widać na czwórkach, mega. Najbliższy start kiedy bo nie jestem tutaj na bieżąco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Noo w sumie ja mam teraz taki okres że mnie nic nie boli... Ale widomo robimy progres i zawsze może coś j**nąć...
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
opalinho
Dobra forma, udziska szczególnie. Prążki już widać na czwórkach, mega. Najbliższy start kiedy bo nie jestem tutaj na bieżąco?


Dziękuję, chciałbym spróbować debiuty kulturystyczne ifbb w 2020r. Ale wszystko wyjdzie jeszcze w praniu :P Mam nadzieję że się uda :)

robertjudi
Noo w sumie ja mam teraz taki okres że mnie nic nie boli... Ale widomo robimy progres i zawsze może coś j**nąć...


Wlaśnie to jest najgorsze że nie wiemy kiedy i cos może walnąć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
opalinho
Dobra forma, udziska szczególnie. Prążki już widać na czwórkach, mega. Najbliższy start kiedy bo nie jestem tutaj na bieżąco?


Dziękuję, chciałbym spróbować debiuty kulturystyczne ifbb w 2020r. Ale wszystko wyjdzie jeszcze w praniu :P Mam nadzieję że się uda :)




Na luzie się uda, także dawaj bo to fajne przeżycie no i sylwetkowo już nie masz czego się czaic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Swój pierwszy start miałem w Sopocie w 2017r :D Pamiętam jakie to były dla mnie emocje :D właśnie wtedy zakochałem się w tym sporcie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium