SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
też tak myślę ale wiesz jak głowa reaguje :D patrzysz na Przema jak się jeszcze wyostrza a u Ciebie kupa się robi jakbyś formę przejadł xD hehe

Ale kit, robię swoje i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Dlatego skup się na sobie a nie na innych..
Realizuj swój plan i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiem właśnie ;p dlatego nie patrzę w ślepo na innych ;p Forma ma być na scenie i tyle i wiem że o to zadbamy a jak jest teraz to niech sobie jest i tak nigdzie bez koszulki nie chodzę xD hehe nawet trenuje w piwni w koszulkach xxl więc mi nie zależy ;p
a fot z Sopotu jeszcze mam więc co wstawiać na insta mam xD hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dokładnie forma ma być w dany dzień na scenie. Bardzo dobre podejście.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
winterR
też tak myślę ale wiesz jak głowa reaguje :D patrzysz na Przema jak się jeszcze wyostrza a u Ciebie kupa się robi jakbyś formę przejadł xD hehe

Ale kit, robię swoje i tyle :)


dokładnie nie patrz na innych, pamiętasz jak ktoś Ci tu napisał parę tygodni przed zawodami, że Przemek już gotowy a ty daleko z formą, i wtedy jak dobrze to ja napisałem że nie liczy się co jest teraz tylko co bedzie na scenie i ze ty z formą "dojdziesz: na scene i tak było
a teraz co jedynie złapałeś to więcej wody i to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
i właśnie z tym się zgadzam w 100% i ten start mnie też o tym uświadomił. Bo zawsze jak patrzę na innych własnie na insta czy forum to każdy w formie już 4tyg przed no ale teraz widzę że nie tędy droga i w sumie Adam to samo wspominał.

Ja wiem jedno że do startów bania jeszcze nie ta, muszę przestawić myślenie i zmienić też lekko nastawienie.
O co mi chodzi? Nie patrzeć właśnie na innych, nie oglądać ślepo tego instagrama i social ogólnie bo tam każdy w formie i zawsze.

zwyczajnie muszę robić swoje, nie przejmować się i słuchac Adama w 100% bo zawsze wychodzę na tym dobrze i jak widać bez kombinacji alpejskich :)

Więc teraz pełen looz, robię co trzeba w Sobotę z rana foty i raporcik i lecimy sie sprawdzić na tym PCA w Łodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wymień tą zmiętoloną koszulkę co by ludzi do prowadzenia przyciągać - to też radził Adam więc trzymaj się wytycznych, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ale Grzesiu Ja już nie wstawiam filmików z treningu z piwnicy w tej wymiętolonej koszulce na IG od tego tygodnia, ostatnie wstawiłem z nóg w niedzielę i już tam nic z piwnicy nie poleci :) jedynie foty z Sopotu, ewentualnie jedzenie jak będzie mi się chciało i jak coś zrobię na świeżym powietrzu i ładne :)
Więc stosuje się do wytycznych :)
W sumie tutaj też nie będę wstawiał :P
Nagrywam sobie dalej filmiki dla siebie samego jedynie żeby obczaić technikę czy jest fatalnie czy nie :)

Tak więc podsumowując od tego tygodnia na IG, fanpage ani profilu na facebook, żadnych filmików, zdjęć itp z piwnicy nie będzie :) Nawet w sumie tutaj też nie będę wstawiał żeby nie odstraszały :P

Check formy z pokoju będę wstawiał bo chyba pokoju takiego złego i brzydkiego nie mam, chyba że się mylę xD hehe


Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-07-21 13:58:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium