SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja po samym ultra 1 zawsze wodę trzymałem dlatego potem się do nich zraziłem i używałem bielendy i byli ok ale potem coś z tą bielenda się zj**ało i bałem się bo bałem ale wróciłem do postaw tylko ze Zamaist samego ultra 1 idzie podkład overnight dzień przed na noc a w dniu startu ultra 1 i właśnie z większością z kim Nie gadałem tak robią. Jak się coś będzie dziać to od razu zmywaj. Ale miejmy nadzieję że nie ;) właśnie jak ja insta zobaczyłem zdj to mówię ty już wymalowany i i już w sumie pomyślałem że masz dziś start ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
W sensie te zdjecia byly zaraz po wstaniu, później poszedlem pod prysznic sie opłukać i duzo zeszło tego bronzera i taki fajny podklad sie został. Dzisiaj tez jeszcze na lokum jak będę to wejdę pod prysznic znow i zobaczę czy będę nakladal cos na noc czy jutro z rana przed startem jedynie poprawie jak będę zbyt blady.

Ja niby z tego co pamietam to w 2017r nie mialem problemów z tym ultra1 no ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Jak cos sie zwali to sie chyba zalamie na maksa... przez głupotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tylko się nie tripuj. Będzie ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Będzie dobrze Michał, luzik. Powodzenia!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Dawid startowal sobote i nidziele to tez juz pewnie w piatek wieczorem nakladal a w niedziele start kolejny to moze nie bedzie tak źle... najwyżej bede mial nauczkę na przyszłość i tyle i zj**ki od Adama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39565
Ja jak startowałem w sobotę i niedzielę to w piątek wieczorem nakładałem tylko overnighta bo on akurat jest lajtowy i nie zatyka porów, potem w sobotę ultra1 i tyle, a potem na niedzielę już i tak tak fajnie dokładnie nie pokryjesz tych plam które zostaną po zmyciu, aczkolwiek na scenie tego nie widać :D ale u mnie np jest różnica jak położę główna warstwę rano to pod wieczór sylwetka już nachodzi woda ładnie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Kit juz, czasu nie cofne. Najwyżej nie wyjde ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39565
Bez spiny, nie będzie tak źle :) masz się tam bawić scena i pokazać to co wypracowałeś a nie zawracać sobie bani, że bronzer poszedł ciut szybciej. Do góry łeb i działaj tam swoje ten ostatni dzień
3

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
sądzę że więcej złego przyniesie Ci przeżywanie tego, niż to będzie warte - forma kozacka, więc zostaje Ci się tylko cieszyć sceną :)
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium