SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3200065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
wiesz co, plan byl dokładnie taki że robimy odbicie po zawodach i jak by przyszedł czas na minicut to wtedy najlepiej zabieg. tylko no teraz niewiadomo jak to wyjdzie bo nie wiem kiedy mnie położą, jak ogólnie od środka wygląda przepuklina, itp a co do okresu masowego to już 15 tydzień leci więc pewnie też lada chwila by trzeba było ten cut robić no ale to już Adam zadecyduje ;)

teraz ogólnie chce to mieć jak najszybciej z głowy ;)

Bo tak, kolejna opcja to była, odbicie po zawodach -> minicut -> kolejne xtyg masy -> zabieg -> prep do zawodów. ?
No ale ciężko to zgrać bo niewiadomo ile będzie się czekać na wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no fakt też prawda, ciężko by było tak idealnie to dograc czasowo, żeby pokrylo się z przygotowaniami itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Też o to, dlatego odbicie już uważam wykorzystane na bank, więc teraz niech się dzieje z tymi terminami co chce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Napewno warto by było już na kolejne starty mieć to za sobą;) ja bym uderzył do tego Seby podopieczny mój tam robił w grudniu to jak widziałem efekt to kurde byłem w szoku naprawdę, a dziś mi już pisał ze od pon wraca do treningow bo raport wysłał. No i tam tez taniej ale to wiesz jak wyglada od tej strony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Tego samego zdania jestem, bo jednak jakieś ujemne pkt można przy tym dostać a to by mnie cały czas męczyło, w sensie że myśl "a moze gdyby nie przepuklina to byłbym wyżej"
To tam na pomorzu tak?
Zobaczę tutaj co mi powie jak będzie coś kręcił nosem to będę kombinował dalej. Bo teraz już u tego jestem umówiony to pojadę a to do Częstochowy więc 50km tam mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
No niby się nie spieszy ale przeciąganie startów w czasie to zawsze się człowiek tak z rymu lekko wybija :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
no tak masz też racje ;) No nic, w poniedziałek będę wiedział coś więcej więc pewnie się podzielę info ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
erwinoos
a ja myslalem ze ta przepukline będziesz chciał ogarnąć dopiero przed kolejnym sezonem startowym, coś pomieszalem chyba

Bez sensu moim zdaniem bo nawet jak wykręci życiówkę (a pewnie by tak było) to po co ryzykować straty pkt i miejsca przez taki defekt.
Traktuj to Michał jako progres w sylwetce jakby nie było. Bo polepszy to generalnie obraz całej sylwetki. A ewentualne spadki odrobisz szybciej niż Ci się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nie no jasne i też dla mojej głowy. Bo wiem że mi to przeszkadza no i siedzi w bani to że mam takie coś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
opalinho
erwinoos
a ja myslalem ze ta przepukline będziesz chciał ogarnąć dopiero przed kolejnym sezonem startowym, coś pomieszalem chyba

Bez sensu moim zdaniem bo nawet jak wykręci życiówkę (a pewnie by tak było) to po co ryzykować straty pkt i miejsca przez taki defekt.
Traktuj to Michał jako progres w sylwetce jakby nie było. Bo polepszy to generalnie obraz całej sylwetki. A ewentualne spadki odrobisz szybciej niż Ci się wydaje


przecież napisałem, że PRZED sezonem startowym, więc o jakich stratach w punktacji sędziów tu mowa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium