SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
Teraz w koncu widac że to okres masowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No nabity jestes niezle

Z tym Sopotem warto spróbować-zawody z mega klimatem. Sam bym spróbował ale w lipcu to ja już będę miał inne obowiązki i starty trzeba będzie odłożyć na później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Artur co do Sopotu to już pisałem wcześniej :p ale zobaczymy jak wyjdzie mi ta redukcja samemu :p

Dzięki Rutek! Ilość węgli robi swoje :D hehe

Wincol mówisz że teraz juz nie ma wstydu i spokojnie moge mówić że jestem na masie :D hehe

Dzięki Damian a co do Sopotu to zobaczę jak mi wyjdzie redu samemu :p
Tak więc póki co nic nie planuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj waga 115,8kg(+1,5kg). Tak sobie myślałem że chyba przez ten ostatni miesiąc masy juz nie będę podbijać kcal tylko zostane na tym co jest i ustabilizuje tą wagę, i Tak rośnie caly czas więc pewnie na jakis 117kg znając życie się dopiero zatrzyma :) a jedzenia i tak sporo.
Cardio dzisiaj 20min na czczo
I oczywiście dzisiaj off od siłowego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Waga juz konkretna Nigdy cwiczac tyle nie warzylem bedac grubasem przekroczylem 116kg ale tez bylo grubo ponad 100 w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzięki ;p Wiadomo że to nie jakieś jakościowe no ale inaczej nie umiem i tak bardzo powoli dodawałem. Zobaczymy ile po redu zostanie z tego. Wtedy wyjdzie czy takie wolniejsze dodawanie to tylko strata czasu czy może nie ;p bo w sumie ostatnio do tej wagi doszedłem w 17 tygodni teraz w 22 tygodnie tylko chyba jakość lekko lepsza ale to zobaczę jak zrobię zdjęcia u siebie w pokoju i zestawię z tymi z poprzedniej masy.
A co do pasa to u mnie też pewnie teraz ze 100 jest xD hehe nigdy nie miałem mało w pasie. Mam zapiski to ostatnio przy tej wadze miałem 98cm :P teraz nie wiem bo nie sprawdzałem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
moim zdaniem dobry pomysł, że już kcal zostawisz na tym poziomie i pozwolisz, żeby się ta waga ustabilizowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Też właśnie wydaje mi się że to będzie dobra opcja. Chwile się przytrzyma tą wagę to organizm się przyzwyczai do niej i może więcej tego mięsa trochę zostanie ;p niby raz już robiłem takie "utwardzenie" i mówiłem że słaba opcja ale teraz by to było właśnie na troche innej zasadzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a prawda jest taka, że jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium