SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Ale ten chobo coś nie opuszcza się do końca, pewnie takim sposobem bym miał czas któtszy od mojego najlepszego czyli 5,55min. Już w sobotę, lub w niedzielę kolejna próba która będzie sfilmowana, przypuszczam że w 6 minutach się zmieszczę. Jaruś wrzucisz mój filmik.


No jak zrobisz to pewnie, że wrzucę... Tylko jak się nie wyrobisz w 5minut to już nie musisz robić tych powtórzeń co zostały(no chyba żeby pobić swój czas).

drazekm

Mi osobiście wydaje się niemożliwe zbliżenie do wyników Jarka w piramidce na drążku do 15x w 8 min,ale mimo to mogę powalczyć chociaż o polepszenie swoich wyników.


No Marek ja też raczej się nie zbilżę do Ciebie np. w wyciskaniu na klatkę...ale jak piszesz ważne jest żeby być coraz lepszym i poprawiać swoje wyniki.

Przecież nie można być we wszystkim najlepszym - coś za coś: albo siła albo kondycja i wytrzymałość - albo jedno i drugie ale nie na najwyższym poziomie.

Ja dziś trening kondycyjno-piramidowy zrobiłem:
Podciąganie W6[+4kg] 6-1-6-1-6 =76pnd w 4minuty [z ~10s. przerwami]
+Pompki W10 10-1-10-1-10 =208pompek w 8minut[z ~10s. przerwami]
+ Dragon Flags i 30min skakanka...
Kondycja
i energia z pączków, które trzeba spalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No właśnie, bo mam teraz pie****ca na tym punkcie piramidek, czasowek i wszystkiego z tym związane. Mószę to wszystko ogarnąć żeby zobaczyć na co mnie stać. Za rok zobaczymy czy będą postepy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek z wyciskaniem na klatę na razie odpuszczam sobie "duże" ciężary no ale ciekawe jak jutro mi pójdzie z tą piramidką na 75kg (moja waga 74-74,5kg) w WL,o czym oczywiście Wam napiszę.



Myślę że do 9x wyrabiam się w podobnym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
No właśnie, bo mam teraz pie****ca na tym punkcie piramidek, czasowek i wszystkiego z tym związane. Mószę to wszystko ogarnąć żeby zobaczyć na co mnie stać. Za rok zobaczymy czy będą postepy.

Dlaczego za rok?,myślę że na pewno wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mareczku, właśnie po 50/100, następną rzeczą ktorą się czaję to będzie właśnie to na powyższym filmie (hard mode i normal mode) - to co wyjdzie zobaczymy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506
No właśnie, bo mam teraz pie****ca na tym punkcie piramidek, czasowek i wszystkiego z tym związane. Mószę to wszystko ogarnąć żeby zobaczyć na co mnie stać. Za rok zobaczymy czy będą postepy.

Dlaczego za rok?,myślę że na pewno wcześniej.

Za rok, no może wcześniej, ale w lato to będą nauki lotów z jednego drążka na drugi, muscle upy 360 stopni, itd;

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i ok,ja na hard nie mam kondycji ale Ty jak chcesz możesz próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-zalogowałem się na tym forum Kalistenika.com Mam takie pytanie? Posty wysyła się przy pomocy "post reply",bo ja nie mogę? Wyskakuje że mogę nie mieć dostępu do strony,moje konto jest nieaktywne...jakieś takie głupoty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że ładnie się tu dzieje! Super!
Dlaczego tak późno to znalazłem??

Zacząłem robić Fighter Pullup Program - najpierw dla 3RM, potem dla 5RM:
http://www.kbnj.com/FighterPullupByPavel.htm

Doszedłem do 20. dnia i nie dałem rady zrobić 8rep - osłabienie chorobą.
Właśnie przez tą chorobę mam praktycznie 2 tyg przerwy.

Przypadkiem trafiłem na ten wątek na forum i może ktoś by mi doradził - jak poprawić swoje wyniki na drążku?

Głównie ćwiczę z kettlami 2-3xtyg i chciałbym wrzucić tam też drążek.
Widzę, że piramidki aktualnie niektórzy sobie chwalą.

Podrzuciłby mi ktoś jakąś rozpiskę?
Postaram się wrócić i zakończyć Fighter Pullup Program,ale nie wiem czy dam radę.
Gdybym miał ćwiczyć na drążku "normalnie", to 2xtyg wystarczy??
Jak dobrać drabinki?
Jeśli mój max wynosi przykładowo 8, to 3 drabinki do 5rep będą OK?
Czy robić je do maxa? czy jak??
Robić go w dniu kettli czy osobno?

Zmieniony przez - panteon w dniu 2012-02-17 13:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-już wiem...

Panteon-trochę dużo tych pytań :) Moim zdaniem takie plany ze sztywno narzuconymi powtórzeniam które są jeszcze powt.maksymalnymi-są do dupy.Rzadko kiedy uda się go tak idealnie wykonać jak jest w rozpisce.

Co do Twojego treningu na drążku,to poczytaj nasz wątek.Tu jest sporo informacji i porad :) Ważna jest też kwestia priorytetów.Wiadomo że jak chcesz osiągać dobre wyniki na drążku,to musisz mu poświęcić sporo czasu i intensywności. Nic nie wiemy o Twoim treningu na kettlach i jego objętości.Myślę że ogólnie ciężki trening na kettlach i drażku może być mocno obciążający.Takie moje zdanie. :)

Nie wiem co na to chłopaki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium