SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to Matkus ładnie się katujesz na początek sezonuJa ćwiczyłem drążek 3-razy w tyg. a teraz 2-razy,ale dodałem trochę serii.Coś wiadomo o jakiś zawodach?Ciekawe czy będzie coś w pażdzierniku jak w zeszłym roku?Coś czuję że jednak nie bo by było już jakieś wstępne info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No widzę że ostro trenujecie.Nikt nic nie pisze.Czuje że powalicie mnie progresem wyników,ale to i mnie bardziej zmobilizuje do treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja tam cały czas mam regres :) mimo ostrych treningów jakby coś się działo bym się pochwalił xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nie przesadzaj Matkus z tym regresem.To taka pewnie zasłona dymnaNawet jeśli to Ty masz z czego schodzić w dół.Ja tam bardzo małymi kroczkami...,ale jakoś do przodu.Zacząłem teraz sobie ćwiczyć przekrojowo.Podciągam się trochę bez obciążenia,+6kg,+10kg i + 30kg.Zaczynam bić swoje rekordy z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
o to ładnie ładnie ;) ja ostatnio przestałem ćwiczyc z obciążeniem, coś tam się nadwyrężyło i trzeba odczekać xxx czasu i to żadna zasłona dymna :)kupiłem sobie magnezje do rąk, ale teraz będe na drążku smigał, klękajcie narody :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to nie ładnie jak sobie coś nadwyrężyłeś.Jednak Twoje ciężary są spore i musisz uważać na stawy i przyczepy.Na pewno szybko przejdzie.Co do tych narodów to może być jak mówiszTylko trochę mało tych zawodów.Jakby był już jakiś termin to zupełnie inna motywacja do treningu.Może coś się pojawi.Te przynajmniej 3-zawody w roku to nie jest chyba aż tak dużo...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
w tym Sosnowcu coś będzie w zimie, myśle ze warto się przejechac i zdobyć cenne doświadczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Trzeba będzie śledzić info.To i ja bym się przejechał,podpatrzył zawodowców.Może ostatni nie będę a wymiana doświadczeń treningowych-bezcenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na stronie FSSIU jest informacja że Aleksander pisze nowe szczegółowe regulaminy.Mają być one zastosowane prawdopodobnie na przyszłorocznych zawodach.Jeśli chodzi o podciąganie to za wzór podaje ten zamieszczony niżej filmik.Koleś podciąga się na nim niby z prostymi nogami i nie podbija.Jednak jak na wzór to trochę mocno rzuca ciałem do tyłu i podciąga się mało w pionieTo już są chyba jednak końcowe powtórzenia i jest mega zmęczony.Ciekawe czy będą za rok wymagane proste nogi bez podbijania? Jeśli tak to wyniki trochę spadną...Matkus a Ty w takim wypadku jesteś murowanym faworytem do tytułu MP.

[url]

[/url]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium