SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Możliwe że łatwiej ale jak masz młode i zdrowe stawy,ostatnio już zacząłem łykać glukozaminę może coś pomoże?.Jak miałem tyle lat co Ty to czasem w szczytach formy udawało mi się to wykonać w jednym ruchu,ale jak to się mówi to "dawno i nie prawda" i chyba już nigdy w życiu tego nie powtórzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Napewno powtórzysz szczyt formy z młodszych lat, co więcej jestem tego pewien, że jeśli zechcesz będziesz mocniejeszy teraz, niż wtedy jak byłeś młody. Wiadomo, że teraz masz dużo trudniej ale ciężką pracą można wszystko, a tak włąsnie ćwiczysz jak widzę Twoje filmiki. Także więcej wiary :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzięki Mateusz,dobrze że chociaż Ty we mnie wierzysz,oczywiście będę się starał i ciężko trenował i wiadomo zdawał relacje z postępów. i jeżeli Ty i Łukasz też będziecie opisywać swoje postępy to będzie lepsza motywacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Panowie, nie przekroczyłem jeszcze dziś 77 kg, ale ćwiczyłem dużymi cięzarami przez 4 godziny wszystkie możliwe ćwiczenia na najszersze grzbietu :) więc po regeneracji musi pójśc coś więcej, nie ma innej opcji:)a jak tam u was????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mateusz nie wiem czy to dobrze taki długi trening?,ja nie przekraczam dwóch godzin i w dodatku w tym czasie robię dwie grupy mięśniowe np. wczoraj-dwa ćwiczenia na klatkę i dwa na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
powiem Ci bardzo dobrze, mimo takiego wyczerpującego wczorajszego treningu bez zadnych przeszkód zrobiłem dzisiaj 10 seri po 30 powtórzeń każda, razem 300 podciągnięć. do tego 5 muscli up, więcej już nie dałem rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie no spoko Mateusz,ja zapomniałem że przecież Ty nie trenujesz kulturystyki więc katabolizm nie ma dla Ciebie większego znaczenia i raczej wskazana jest mniejsza waga.W sumie ja też nie trenuję kulturystyki można powiedzieć że chodzę tylko na siłkę ale nie dla mnie już tak długie treningi z resztą nigdy tak długo nie "siedziałem" na siłce,regeneracja też już nie ta co kiedyś i żarcie za słabe aby tak się katować no i priorytety też trochę inne bo wszystkie mięśnie ostro trenuję więc i na nie muszę zostawić troszkę siły.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-09-07 12:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
oczywiście że też przeznaczam czas na regeneracje, tu wiek raczej znaczenia nie ma, każdemu mięsnie sie muszą zregenerować. a no i też będe zmieniał, jutro na siłwoni klateczka i w sobote znowu plecy. a barki, biceps, triceps muszę pominąć niestety bo organizm by nie wytrzymał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matkus,czy ja dobrze rozumiem ?, TY ćwiczysz same plecy przez cztery godziny dziennie ? a następnego dnia robisz jeszcze 10x30powtórzeń podciągania -a jakie odpoczynki pomiędzy seriami?A w jednej serii na maxa to ile się podciągasz? W każdym razie to mnie przytkało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
tak dobrze rozumiesz wszystko, każdą serie podciągania robiłem przeciętnie co godzine, czyli rozłożyłem na calutki dzień :)seria na maksa na ta chwile to może 50 pow. Jakby to powiedział Robert Hardkorowy Koksu, nia ma lipy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium