SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wrzucaj,wrzucaj.Ja w tym tygodniu wrzucę z +6kg. i może jakieś dipsy?Muszę się Wam pochwalić,że chłopaki pospawali mi dziś fajne poręcze.Zaczynam na nich śmigać,bo tak to robiłem dipsy jedną ręką od rogu łóżka a drugą od siodełka roweru stacjonarnego...Jakoś dawałem radę,ale teraz to jest Ameryka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Napewno będziecie mieli zastrzeżenai co do jakości filmiku i obecnego tam ciężaru, ale następnym razem nagram lepiej, że będzie wszystko idealnie widać, żeby nie było wątpliwości i postaram się zrobić więcej powtórzeń.
PND + 30 kg X 18 pow, przyjemnego oglądania



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to zamiotłeś wszystko....! Dobra moc! Te pierwsze powtórzenia tak lekko jak bez obciążenia.. Ja myślałem żeby dojść do 12-powt. i byłoby super...a Ty siekniesz 20-powt!...Nie wiem czy ktoś w Polsce jest w stanie zrobić więcej?-wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
No to zamiotłeś wszystko....! Dobra moc! Te pierwsze powtórzenia tak lekko jak bez obciążenia.. Ja myślałem żeby dojść do 12-powt. i byłoby super...a Ty siekniesz 20-powt!...Nie wiem czy ktoś w Polsce jest w stanie zrobić więcej?-wątpię


bardzo bujając ciałem, mógł by ktoś więcej zrobić, tak samo ja wybijajac sie z nóg kilka potórzen było by gratisowych, tak np. na tym filmiku ostatnie powtórzenie takie było że użyłem tej tajemnej mocy nóg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Myślę że raczej ciężko przy 30kg.z przodu o jakieś super dynamiczne wybijanie z nóg.Ty przy ostatnim powt. podniosłeś nogi do góry razem z ruchem.To nie było wybicie.Takie podnoszenie nóg przy ostatnim powt.jest dość naturalne-ja też tak robię.Zobacz sobie na filmie z ostatnich M.P-nawet Tadeusz je podniósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Normalnie mnie zamurowało i nie wiem co mam powiedzieć. Odkąd żyję to jeszcze nie widziałem takiego filmu - 30 kg i 18x, kurde szczenka mi opadla i tyle.
Mateusz, no nie wiem czy ktoś jest lepszy w Polsce z taką mocą i gratuluję tylu podciągnięć z trzydziecha.
Fakt, że jest to dla mnie coś niebywałego i ogladałem ten film 5x , z resztą mało z krzesła nie spadłem, ale Mateusz koniecznie musisz ten filmik powtórzyć z lepszą jakością, bo przy podciąganiu nie mogłem się doliczyć krążkow - wiesz o co chodzi, bo przy takim filmie z takim ciężarem musi być wszystko widać jak na dłoni.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do jakości filmiku to jest trochę zmieszania przy nakładaniu ciężaru.Ja doliczyłem się 6 krążków po 5kg.-czyli się zgadza.Nie mam więcej uwag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Panowie powiedzcie mi/abstrah**ąc od tego kosmicznego filmu/-jaka jest odległość w uchwytach poręczy na siłowni? Mi wydaje się że 60-cm?,ale mogę się mylić.Teraz nie wiem jak je sobie ustawić.Do tej pory ćwiczyłem na około 70-cm,ale to chyba dość szeroko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Myślę że raczej ciężko przy 30kg.z przodu o jakieś super dynamiczne wybijanie z nóg.Ty przy ostatnim powt. podniosłeś nogi do góry razem z ruchem.To nie było wybicie.Takie podnoszenie nóg przy ostatnim powt.jest dość naturalne-ja też tak robię.Zobacz sobie na filmie z ostatnich M.P-nawet Tadeusz je podniósł


no może to był zły przykład, masz racje, ale dało by się bardziej sobie pomagać nogami, wiadmo że trudniej by bylo, ale jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Panowie powiedzcie mi/abstrah**ąc od tego kosmicznego filmu/-jaka jest odległość w uchwytach poręczy na siłowni? Mi wydaje się że 60-cm?,ale mogę się mylić.Teraz nie wiem jak je sobie ustawić.Do tej pory ćwiczyłem na około 70-cm,ale to chyba dość szeroko?

Prawdziwa Olimpijska jest 56cm. Ja jak robiłem poręcze to wlaśnie taką odległość ustawiłem.
Też miałem z tym problem, ale uporalem się z tym - 5600 mm.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium