SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265432

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Ta na powyższym filmie ma super formę, obserwuję ją od dawna. Na razie ona zajmuje pierwsze miejsce.

Marek przeczytałem wszystkie twoje spostrzeżenia odnośnie treningów i nasówa mi się tylko jedna myśl. W końcu doszedłeś do tego co ja Ci zawsze mówiłem, a mówiłem tak - Marek ja mam po (rozgrzewce i po treningu ) najwięcej siły i mógl bym dalej trenować, bo jest mi mało i mało treningu A ty mówileś tak - Ja po treningu już nie mam siły hm i teraz sam widzisz że ja mówiłem prawdę. Dobra rozgrzewka srawów i przerwa na złapanie normalnego oddechu czyni później cuda - ale cieszę się ze to zrozumiałeś.
Teraz to samo mówi Łukasz, a mówi to samo - (Ja po treningu nie mam siły Może Łukasz to też zrozumie. Podam prosty przykład dzisiejszej rozgrzewki - na rozgrzewce dzisiaj zrobiłem ledwo 5 muscli, a po rozgrzewce i złapaniu oddechu 10 muscli na luzie, czyli coś w tym jest co nie?

Wczoraj Marek jeszcze mówił że po pierwszej serii muscli już by więcej w kolejnej seri nie zrobił żadnego muscla a nie prawda Marek bo do tych wniosków co doszedles to powinno Ci mówić samo za siebie.

Dla mnie zawsze błędem było od razu przyjsć na drążek i robić maks rekord - bo to nie jest tak, zaraz sie traci oddech, mieśnie robią się z betonu i czuć tylko ból w rękach, jak by ktoś miał Ci urwać rękę.

Powinno się najpierw dotlenić dobrze mięśnie, krew poprzez rozgrzewkę (bieg,wygłupy,jakieś pompasy i jakaś seria na drążku, lub na wyciągu),poźniej chwilę odpocząć nawet 10-15 min i dopiero można myśleć o jakimś rekordzie, lub o konkretnym treningu.

No miałeś i masz rację,tylko że ja idąc w lato na ten drążek po za miasto nie idę na trening tylko kręcić film i to przeważnie z żoną i nie będę głupa palił z rozgrzewką bo żonka już więcej ze mną tam nie pójdzie.Co innego jak Ty masz drążek w ogródku to możesz się rozgrzewać ile chcesz.Co innego filmy z siłki jak już pisałem teraz choćbym nawet chciał to nie da rady bez rozgrzewki i stopniowego przyzwyczajania do ciężaru bo często bywa że nie daję rady raz zrobić bez ciężaru na drążku czy na poręczach bo taki jestem sztywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Fajnie że może komuś pomogą moje przemyślenia co do drążka i dzięki za sogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo świetne motto dla wszystkich drążkowcÓw wyczytałem i go powtarzam, bo mi się zarypucko spodobało.

,,Drążek uczy pokory :) i zawsze uświadamia mi, że jestem jeszcze słaby ,dlatego warto ciągle walczyć :)


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-01-26 21:39:55

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No fajne,fajne. Ogólnie całość mi się podoba :)

"drążek uczy pokory :) i zawsze mi uświadamia ze jestem slaby-poręcze pozwalają mi za to uwierzyć jeszcze w siebie ze nie jest tak żle i warto ciągle walczyć :) -sogal należy się jak "psu buda" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny opis i juz go mam heh pod swoim profilem na stałe ,moze pomoze :) ,bo drążus to moja pieta achillesowa i naprawde mi uswiadamia jaki jestem cienias
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No zgadza się drążek i poręcze to ciężkie ćwiczenia i jak się chce mieć postępy trzeba więcej z siebie wydusić.Wczoraj rozmawiałem z młodszym kolegą na temat wyników siłowych i nieco się zdołował moimi więc mówię mu rób poręcze z obciążeniem to ruszysz dalej z siłą w WL a on na to że nie chce mu się zawieszać ciężaru.I na tym przykładzie widzicie że spora część młodych zamiast solidnie ćwiczyć woli drogę na skróty-koks i myśli że efekty tylko po tym są,ale niestety tak czy siak trzeba się "katować" bo inaczej wyników nie będzie.Może kiedyś pomyślę nad jakimś sposobem na poręcze no ale to nie temat tego wątku :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-01-27 09:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Strasznie mi się podoba ten filmik. Zakaveli w roli głównej.Nie wiedziałem że jest tak mocny z obciążeniem. Jednak ta Jego lekkość na drążku nie bierze się z niczego :)

Na filmie /czas 2:30/-podciąga się z 80 kg!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zakaveli jest zarypucko mocny i on jest bardzo lubiany przez bardzo duże grono ludzi . Dużo ludzi uważa go za najlepszym drążkowcem, po prostu ma dużo Fanów, naśladowców itd;. Mi też on się widzi bo naprawdę jest godny do naśladowania. Mi zaś od początku po dzień dzisiejszy bardzo imponuje ,,tunafish''.

Pierwszy jego film który widziałem to był ten poniżej i zrobił na mnie wrażenie.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo fajny filmik.Ja też lubię Tunafisha62 i jestem bardzo ciekawy Jego występu w zawodach Fitstream. Głupio by było jakby się nie załapał na pudło ...

Ciekawe czy Mateusz,Jarek i Daniel coś nagrają?

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-01-27 18:42:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja się dziwię czy właśnie też Zakaveli wstawi filmik, czy takie sławy nas zadziwią?
Łukasz - też nie mogę się doczekac tego filmu ideału w podciąganiu nagrany przez ,,tunafish62''.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium