SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
W formie pokazów może by się coś udało zorganizować na FSSIU.Tylko kto przyjedzie tylko na same pokazy? Jest też kwestia ilu ludzi w Polsce reprezentuje jakiś poziom który można pokazać szerszej publiczności?

Co do zawodów,to słyszałem od kogoś że już temat był poruszany z organizatorami FSSIU.Organizator stwierdził-pewnie słusznie,że to jest już totalna nisza i że to się nie przyjmie.Druga sprawa to kwestia oceny występów i ich kryteria? Występy a przede wszystkim kryteria oceny muszą być zrozumiałe dla publiczności a tu by tak na pewno nie było :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-02-12 19:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Czyli jednak najlepszym wyjściem jest to co mamy,czyli nasz zapał i chęć współzawodnictwa dla samej tylko satysfakcji tu na forum lub czymś podobnym do SWP lub http://www.bar-barians.com/Home.html  jeżeli tylko zebrałoby się chętnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
deivios - jest mocny , widzieliście jego filmy - są naprawdę zarypiste, wydolność ma zarypistą. Też kręci wszystkie konkursowe filmy i naprawdę daje radę. Te jego 36 podciągnięć to też deiviosa.
Ja mam też teraz manię tego typu łącznie z piramidkami itd;

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-jeśli chodzi o te "zabawy na drążku",to tak.Fajnie że chociaż samo podciąganie trochę wypłynęło i można w nim rywalizować na zawodach PP i MP.Myślę że jakiś tam sukces podciągania tkwi w jego dostępności i prostocie.Co do sponsorów i nagród,to też nie jest chyba tak żle. Bony na odzież sportową i wycieczka,to już nie jest kicha.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Czyli jednak najlepszym wyjściem jest to co mamy,czyli nasz zapał i chęć współzawodnictwa dla samej tylko satysfakcji tu na forum lub czymś podobnym do SWP lub http://www.bar-barians.com/Home.html  jeżeli tylko zebrałoby się chętnych.

No właśnie Mareczku, zaczelem się w to pchać + Le Wade i Jay.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz a można wiedzieć jak Tobie wychodzą te piramidki,no wiesz czas ilość itp. trochę szczegółów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzę że teraz jest szał piramidek :) Spróbujcie chłopaki tej W-6 Z 10-sek. przerwami.Ja poległem a miałem kilka podejść.Jednak jeszcze trochę brakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Mariusz a można wiedzieć jak Tobie wychodzą te piramidki,no wiesz czas ilość itp. trochę szczegółów?

Na razie Marek to są kombinacje, bo nie mam porządnej regeneracji - rozumiesz kręcę różne filmy i na razie nie przykładam się do tych piramidek. Teraz chcę jeszcze wypocząć , żeby nakręcić 50 podciągnięć i 100 pompek w pięć minut. Dopiero później przylożę się do tego na 100%.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Widzę że teraz jest szał piramidek :) Spróbujcie chłopaki tej W-6 Z 10-sek. przerwami.Ja poległem a miałem kilka podejść.Jednak jeszcze trochę brakuje :)

Nie odpowiada mi ustalony czas przerw,jeśli już miałbym spróbować to na zasadzie przerw na wyczucie najpierw krótszych a później dłuższych a jako wyznacznik kto w krótszym czasie zrobi całość lub w jakim czasie do ile dojdzie i rozumiem że zaczyna się od 6,5,4 itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Na razie Marek to są kombinacje, bo nie mam porządnej regeneracji - rozumiesz kręcę różne filmy i na razie nie przykładam się do tych piramidek. Teraz chcę jeszcze wypocząć , żeby nakręcić 50 podciągnięć i 100 pompek w pięć minut. Dopiero później przylożę się do tego na 100%.

Właśnie regeneracja,moim zdaniem błędem jest robienie drążka codziennie ja robiłem w zeszłym tygodniu 3x co drugi dzień i już prawie czułem naciągnięte mięśnie przedramion dobrze więc że chociaż w weekend mam przerwę.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-12 19:47:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium