SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek2806-W jaki sposób się regenerujesz? Masz jakieś swoje metody? Bierzesz jakieś suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Jarek2806-W jaki sposób się regenerujesz? Masz jakieś swoje metody? Bierzesz jakieś suplementy?


Regeneracja to u mnie...kolejny trening. Nawet jak mnie męczą zakwasy to też staram sie je roztrenować na drugi dzień. Jak się nie chce i poćwiczy to potem jest większa satysfakcja

Myślę że mój organizm jest już tak przyzwyczajony do codziennego treningu i nie potrzebuje jakiejś specjalnej regeneracji czy odpoczynku więc zregeneruje się trochę w czasie snu i do następnego wysiłku musi wystarczyć.
P.S.Po maratonie miałem ze 2dni regeneracji bo wszystko mnie bolało i nie bardzo mogłem ćwiczyć

Co do suplementów, czy odżywek to nigdy nic nie brałem [tylko w tamtym roku zjadłem jedno opakowanie WPC80 Ostrovit ale mi nie podchodziło]. Codziennie staram się łykać kapsułkę tranu i okazjonalnie magnez+B6[pisze, że pomaga w okresie zmęczenia i intensywnej aktywności fizycznej, więc może coś w tym jest].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dnia 5-maja w Parku Wolności w Pabianicach odbędzie się Puchar Polski w podciąganiu na drążku.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2011-12-17 12:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Dnia 5-maja w Parku Wolności w Pabianicach odbędzie się Puchar Polski w podciąganiu na drążku.



Rozmawiałem z organizatorem, technika ma być bez bujania z regulaminem, ale to zależy od sędziego czy zaliczy określone powtórzenia, więc w 100 % nie wiadomo jak to będzie, na stronce mają pojawiać się regulaminy i filimiki nakreślające technikę. A i jeszcze mówił, że ktoś jest zainteresowany żeby wysłać zgłoszenie.

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-12-17 16:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
O , właśnie - u mnie w domu jest takie samo zejście z piętra na parter i pomyślałem sobie ze jeszcze trzeci drążek by tu mi idealnie pasował. Miał bym dwa drążki na ogrodku za domem i jeden w domu między piętrami he, he.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do tych zawodów to ciekawe jak to będzie z tą techniką.Czekam na te filmiki.Pewnie będą zbliżone do tego co już pojawił się wcześniej na stronie.Zgłoszenia ze zdjęciem na maila można już wysyłać,bo jest info na FSSIU.com Wybierasz się Matkus? Ja pewnie się pojawię ,bo mam dość blisko-zobaczę jeszcze.

Konik506-taki drążek w domu to fajna rzecz,szczególnie zimą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Co do tych zawodów to ciekawe jak to będzie z tą techniką.Czekam na te filmiki.Pewnie będą zbliżone do tego co już pojawił się wcześniej na stronie.Zgłoszenia ze zdjęciem na maila można już wysyłać,bo jest info na FSSIU.com Wybierasz się Matkus? Ja pewnie się pojawię ,bo mam dość blisko-zobaczę jeszcze.




jak bede w formie to pojade :)ja mam drążek między futryną tak jak na filmiku co z nogami w poziomie robilem, słabe to bo krótki rozstaw rąk, ale lepsze to niż nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mi wychodzi dojazd do Pabianic 407 km , kurde bardzo daleko.
Hmm, taką mam chęć kiedyś pojechać na takie zawody, ale kurde te ogromne kilometry. Jedynie na co będę kiedyś mógł sobie pozwolić to wyjazd do Międzyzdroii, tylko jak już pisałem nigdy nie mogę tego zgrać z moim urlopem i z urlopem żonki. W tym roku gdy już wyjeżdżalem z Międzyzdroii to za parę dni były Mistrzostwa. Kiedyś na pewno zrealizuje moje plany i kurde na pewno pojadę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Mi wychodzi dojazd do Pabianic 407 km , kurde bardzo daleko.
Hmm, taką mam chęć kiedyś pojechać na takie zawody, ale kurde te ogromne kilometry. Jedynie na co będę kiedyś mógł sobie pozwolić to wyjazd do Międzyzdroii, tylko jak już pisałem nigdy nie mogę tego zgrać z moim urlopem i z urlopem żonki. W tym roku gdy już wyjeżdżalem z Międzyzdroii to za parę dni były Mistrzostwa. Kiedyś na pewno zrealizuje moje plany i kurde na pewno pojadę.


ja do Międzyzdroji mam 900 km, także mi nie mów że 407 km to dużo :) ja to żeby trzeba i było na Mp dojechać to i 3000 km bym pojechał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja do Międzyzdrojów mam 550km i dałem spokojnie radę.Trochę się wymęczyliśmy z Matkusem przez te 12-godzin w pociągu,ale poznaliśmy fajną ekipę budowlańców i było miło Jakbyśmy chcieli to byśmy wyszli sztywni z tego pociągu,ale jako sportowcy musieliśmy odmówićMatkus a Ty masz jakiś kontakt z tym Danielem z Poznania co z nami wracał?Ciekawe jak tam u Niego forma i czy się gdzieś w przyszłym roku pojawi?

Konik506-to w te wakacje ustalasz tak urlop z żoną żeby być 5-sierpnia w Międzyzdrojach i po kłopocie

Zmieniony przez - lukix w dniu 2011-12-17 19:31:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium