SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
don773
ładny masz wynik Mateusz jeśli chodzi o podciąganie Twoje z ciężarem :)Spróbuje Mariusz Twojego programu tygodniowego przed zawodami akurat tydzień będę miał wolny.

Wiesz co Daniel - tak mi podpowiedzial sąsiad wuefista, a czy jest dobry to nie wiem. Najlepiej spróbować na własnej skórze.

Daniel świetny czas w zwisaniu na drążku.
A jak u Ciebie teraz z podciąganiem siłowym - jaki masz wynik? - jeśli to nie tajęmnica.
Jak organizujesz treningi?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - również świetny czas.

Czekamy też na Mateusza z filmikiem.
Jeszcze jutro kto ma chęci do drugiej próby, niech wrzuci.
Mi się już nie chce wisieć, bo dzisiaj się nakopałem szpadlem ogródek to przedramie znowu dostalo.
Ostatnio caly czas u mnie treningi opierały się na przedramieniu - albo zwisy, albo przybloki, kopanie działki. Zaczełem aż odczować przedramię, muszę dać już odpocząć.
Za to dzisaj nie dotknełem drążka, bo forma zamiast do góry, to zaczela iść na dół, chyba naprawdę ostatnio przesadziłem z treningami.
Robię teraz następny tydzień treningi na 50% i w dodatku właśnie wszystkie mięśnie przeciwstawne. Zpodciąganiem do brody przez tydzień - totalny LUZ.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-14 20:53:28

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
100 Podciągnięć - też niezła jazda.
Czy ktoś próbował kiedyś takich wynalazków?


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
100 Podciągnięć - też niezła jazda.
Czy ktoś próbował kiedyś takich wynalazków?


Ja robię często taki trening 5serii[+5kg] na zmianę nachwyt/podchwyt po 25-20 powtórzeń [przerwy ok.90sekund więc nie wszystko czysto siłowo] to wychodzi 8m30sekund około :)

Dziś nie kręciłem już zwisu bo mam takie odciski, że długo nie powiszę, ale wrzuciłem mój najlepszy filmik: czas 2m46s. Wiszenie do góry nogami daje mi jednak dodatkową motywację...
Tylko Marek znów będzie miał pretensje, że tak jest łatwiej albo coś... Jest to zgodnie z regulaminem bo nie odrywam i nie uginam rąk, więc każdy może sobie tak spróbować czy mu pomoże i "ułatwić" zwis.

P.S. Rekord mam 3m03s[tylko raz udało mi się przekroczyć granicę 3minut] ale niestety nie nagrywałem:/]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek,skoro już wcześniej wrzuciłeś film o jaki prosiłem to teraz już możesz nawet dawać wiszenie na paznokciach w poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
I tym sposobem zgodnie z regulaminem Jaruś opanował wiszenie na razie najlepiej.

U mnie dzisiaj pada deszcz, drążek mam mokry, 2 przedramienia w obydwu rękach bolą mnie jak cholera, ale mimo wszystko spróbowałem podciągania - mój wynik nie jest najgorszy, ani najlepszy który mnie nie zadawala, bo tylko 27x siłowo, miałem jeszcze miesiąc temu nagrane 30x, ale juz go nie mam, bo zawsze wydaje mi się ze te moje filmy z podciągania siłowego są do dupy.

Za około miesiąca pierwszy PP w podciąganiu ,,siłowym'' - jak tam przygotowania jadących na PP ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506

Za około miesiąca pierwszy PP w podciąganiu ,,siłowym'' - jak tam przygotowania jadących na PP ?


zaczynam robić wytrzymałość, koniec z podciąganiem z obciążeniem, u mnie wszystko bardzo dobrze wygląda :) nawet chwyt poprawiłem :) i nie robię już takiego wielkeigo odchylenia przy podciąganiu jak wcześniej

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-15 17:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
A więc mamy najprawdopodobniej zwyciężce konkursu:) ja maks 2.30s w zwisie dam radę

Jeżeli chodzi o moje siłowe podciąganie to Mariusz żadna tajemnica słabo ok 20 :)siłowo prawie wogole nie ćwiczyłem ale nogi równo w pionie bez ruszenia a tak jeżeli kołysze troche do tyłu i do przodu to z 30 przy dobrych wiatrach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Ty Mariusz dobrze sie przecież podciągasz siłowo lepiej niz ja ,ja sam nie wiem czy jechać teraz na te zawody skoro siłowo miałbym się podciągnąć poniżej 20 troche mi sie to nie podoba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
don773
Ty Mariusz dobrze sie przecież podciągasz siłowo lepiej niz ja ,ja sam nie wiem czy jechać teraz na te zawody skoro siłowo miałbym się podciągnąć poniżej 20 troche mi sie to nie podoba:)

Daniel - co ty mówisz, czemu się zastanawiasz? - Jak będzie takie nastawienie bania się siłowych podciągnięć to już każdy będzie się wachał wyjazdu na zawody. Przecież siłowo to 90% zawodników będzie się podciągać 20-30x, a więc to będzie prawdziwa rywalizacja.
Zobacz to też trzeba mieś formę np; ja dzisiaj siłowych 27x, a gdzie te moje 30x? - wniosek z tego też taki że trzeba trafić z formą.
Daniel jak nie zobaczysz tych zawodów na żywo to będzie Ci jeszcze gozej, a więc jedz i walcz.
Ja od razu jak wcześniej mówiłem żucę się na głęboką wodę w dniu 04.08 , bo wcześniej nie dam rady, ale będę zawzięcie czekał filmik z pucharu żeby zobaczyć co się dzieje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium