SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265451

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chłopaki dziś nagrałem drugą próbę zwisu małego Mateusza i zrobił 1:54....czyli zamiótł mnie pod szafę Ja już nie będę więcej próbował.Mój najlepszy czas z drugiej próby to 1:36...

Próba Mateusza



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz nie dołuj się to jest właśnie to o czym pisałem - (regeneracja),my zwyczajnie mamy przemęczone przedramiona treningami a młody Mateusz robi na świeżo i dlatego z nami wygrywa.Myślę że zrobiłbyś podobny wynik po czterech dniach całkowitej przerwy ale to już bez znaczenia bo jutro koniec konkursu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
U Ciebie jak i u mnie Łukasz - lewa ręka pierwsza puściła - Łukasz brawo za filmik, nie martw się będzie lepiej.
Również brawa dla Mateuszka Juniora że starą gwardję sponiewieral pod szafę.

Mateusz Junior - zaliczone z dużymi brawami.
Łukasz - zaliczone.
Marek - zaliczone.
Mariusz - zaliczone.
Prezes konkursu przypomina że jutro Niedziela - Proszę o wstawianie filmików.

Dzisiejszy mój trening - kopanie ogrodka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
To mój filmik:



Specjalnie dla Marka starałem się nie obracać do góry nogami więc przy braku dodatkowej motywacji przed upadkeim na głowę wynik trochę gorszy 2m19s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
a tu mój film mam podobny wynik jak Twój chyba 2.19s :)Może dogrywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
ładny masz wynik Mateusz jeśli chodzi o podciąganie Twoje z ciężarem :)Spróbuje Mariusz Twojego programu tygodniowego przed zawodami akurat tydzień będę miał wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek i Daniel-bardzo ładnie.Czasy chyba identyczne :) Ja jestem za Waszą dogrywką :) Może jeszcze ktoś pobije ten wynik??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Ja jutro wgram moją próbę 1:45, chyba że jeszce przebije swój wynik w ostatniej chwili. :) Niesamowite macie te wyniki, po nich widać jak dużo musze jeszcze ćwiczyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium