SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
pojedz a nóż widelec będzie podium :)tylko pierw sie upewnij czy beda zawody :) 100 km to smiesznie malo ja bym sie nie zastanawiał na Twoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Napisze maila do organizatora i spytam czy będzie podciąganie w Pabianicach.Dam znać jak coś będę wiedział.Może i Ty dasz się namówić na wyjazd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i już dostałem odpowiedz.W Pabianicach nie będzie podciągania.Napisał też że są starania aby tych zawodów pucharowych było więcej.
Zapytałem też o szanse odbycia się 1-MP w podciąganiu z obciążeniem w Międzyzdrojach w 2012r.Powiedział że jeśli będą chętni to takie zawody się odbędą. No to teraz musimy szukać jeleni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Witam wszystkich i chcę się przyłączyć do pogawędek , bo ten temat mnie interesuje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Witam,w końcu ktoś nowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no to jest już cała ekipa w jednym miejscu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i bardzo ładnie. To chyba powinno się udać zebrać kilku chłopaków na zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No w końcu znalazłem swoją ,,Gwardię'' - po moim fachu.
Muszę trochę poczytać kilka postów bo nie wiem jak mam się wtrącić, a po za tym idę zaraz na trening, tak że na razie nie mam chwilowo czasu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajnie że jest nas więcej w tym temacie.Dobrze jakby te zawody z obciążeniem wypaliły w Międzyzdrojach.Chociaż pewnie ogólnie tych zawodów bez obciążenia będzie więcej.
Konik 506-Ty też jesteś za takimi zawodami z obciążeniem? Widziałem Twoje filmiki na pobij-rekord,ale oprócz Marka było Was tam chyba jeszcze kilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja jak najbardziej jestem za takimi zawodami z obciążeniem, bo po prostu to jest moja pasja, może coś kiedyś z tego coś wyjdzie....

Powiem tak , ja zawsze przez całe życie kochalem drązek i on mnie najbardziej rajcował, lecz wiadomo jak jest w życiu - występują przerwy kilku letnie, bo ,,trzeba'' się ozenić, pomyśleć o jakimś domu rodzinnym , remontach, pracy i dlatego formę się traci szybko, a dojść do dobrej formy trzeba bardzo dlugich miesięcy. Ja trenuję dalej zawzięcie, bo jak wcześniej wspomniałem po kilku letniej przerwie. Już jestem mniej więcej zadowolony już z siebie bo doszedlem do tej formy jaką miałem kiedyś ładnych parę lat temu. Ja dąże do jeszcze lepszej formy i ja w to wieże że to mi się uda, a musi się udać.

Znam kilku drążkowcow z Pobij rekord i nie tylko, jak chcecie to mogę zaprosić jeszcze kogoś.

Jak mnie jeszce nie znasz , to dam Ci moj kanał NA you tubie.

http://www.youtube.com/user/konik3023?feature=mhee 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium