SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
magnezja pare groszy na allegro kosztuje polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ja używałem magnezji praktycznie tylko raz w życiu na zawodach M.P w Międzyzdrojach :) W Ustroniu nie używałem :) Powiem Ci że bardzo nie odczułem różnicy,za to te taśmy które dał Tadeusz chłopakom do oklejenia drążka były rewelacyjne.Trzymanie było super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja to tak mam, że mi się dłonie pocą i ześlizgują, a z magnezją nic takiego się nie dzieje, może dlatego mi tak pomaga. Tak te taśmy to aż paliły w dłoń tak mocno trzmyały, pamiętam że na dłoniach miałem krew po zawodach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Gratuluje wszystkim wyników tak sobie myślałem o tym programie co Mariusz napisał przed zawodami w których powinno się wykonać ćwiczenia w ciągu godziny jakby się do nich dodało jeszcze jakieś inne ćwiczenia czy kilka powtórzeń więcej czy by nie zmieniło to programu zapewne trzeba by było kilka razy wypróbować na sobie.Zgodzę się z Mateuszem dobra magnezja naprawdę pomaga gdyż nie musisz używać tyle sił w utrzymaniu chwytu i nie powoduje na pewno tak uczucia pieczenia.Łukasz ,Mateusz o której zamierzacie być w Pabianicach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie myślałem jeszcze o której godzinie się będzie, ale pewnie rano, trzeba jeszcze będzie wypytać dokladnie o ktorej godz zawody są :) CHyba że wiecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-We wstępnym harmonogramie jest niby,że nasze zawody są o 14. Czyli pewnie jak w Międzyzdrojach kwalifikacje będą ze 30-min. wcześniej.Jutro jest ostatni dzień zgłoszeń i na pewno pojawi się szczegółowy plan całego dnia.Ja tak myślę być w Pabianicach między 12 a 13 żeby się rozejrzeć i sobie spokojnie wszystko ogarnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Daniel - Jak chcesz to dołóż jeszcze sobie ćwiczeń, to wszystko zależy od organizmu na co go stać, ja tam tylko podałem przykładowo. Ale pamiętaj że nie możesz mieć po tym zakwasów, po prostu organizm nie może się przemęczać robiąc wszystkie mięśnie przeciwstawne. Na te ostatnie dni organizm ma więcej wypoczywać niż dostawać w d..ę.

No,no ciekawi mnie jak to jest z tą magnezją? , może będę miał okazję spróbować.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
To tylko sześciu zawodników jest zgłoszonych do PP w Pabianicach, a reszta tam może się zapisać, jak dojedzie ?. Zastanawia mnie to ?

http://www.fssiu.com/?p=2147 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
CZYTAŁEM TO NA FACEBOKU.

Krzysztof Chmielarz Wprost nie do uwierzenia ja takich powtórzeń wykonam ok 20, jeśli na Pull Up Pabianice tak będą zaliczane powtórzenia to na pewno rekord polski 50 powtórzeń nie zostanie złamany, ale na pewno z edycji na edycję będzie ich coraz więcej i ktoś go pobije. Wielki plus dla osoby układającej tegoroczny regulamin wreszcie wszystko będzie klarowne i nikt nie będzie miał pretensji :)

Krzysztof Chmielarz super że będzie kilka edycji pull up i klasyfikacja generalna:)
1 kwietnia o 12:41 · Lubię to!
Grzegorz Klecha w końcu ktoś zajął sie tym bardziej profesjonalnie ,no zobaczymy jak bedzie to wyglądać w praktyce
1 kwietnia o 14:20 · Lubię to!
Festiwal Siły Sprawności i Urody jeżeli będą zawodnicy – to będzie ok
1 kwietnia o 15:25 · Lubię to!
Krzysztof Chmielarz jeżeli będą nagrody godne pucharu polski to zawodnicy na pewno się znajdą i będą mieli większą motywacje do bicia kolejnych rekordów
1 kwietnia o 19:48 · Lubię to!
Festiwal Siły Sprawności i Urody Jeżeli będą zawodnicy reprezentacyjny wysoki poziom, jeżeli zawody będą pasjonujące ,dyscyplina stanie się popularniejsza, to być może znajdą się zamożniejszy sponsorzy.

Na dzisiaj całe szczęście , że jest tak wielu wspaniałych entuzjastów tego sportu ( ty pewnie również do nich należysz), i to jest nadzieja, że będzie w PND coraz lepiej .
Nie mam pojęcia, co to godna nagroda dla Pucharu Polski w Podciąganiu na Drążku.
Nagrody będą takie jakich uda się pozyskać sponsorów
1 kwietnia o 20:54 · Lubię to!
Grzegorz Klecha w tekście powyżej wspomniane było o jakimś Rosjaninie z filmiku poniżej którego niestety nie udało mi się odnaleźć ,pomoże ktoś ???
2 kwietnia o 08:38 · Lubię to!
Festiwal Siły Sprawności i Urody film wstawiłem
2 kwietnia o 10:10 · Lubię to!
Krzysztof Chmielarz tu jest link to tego filmiku jak się ten Rosjanin podciąga ale wyraźnie widać że nie podciąga się siłowo tylko również ma swoją technikę a w regulaminie powiedziane jest że zabrania się bujania, wybijania z nóg, kołysania, wyraźnie widać natomiast jak on się wybija ,więc jak będzie podczas pucharu polski http://www.fssiu.com/?p=2017

Podciaganie na drazku - fssiu.com
www.fssiu.com
Aleksander Możarow sędzia FSSiU , przygotowuje się do przyszłorocznego festiwalu. Analizuje konkurencje w których był sędzią głównym, pisząc szczegółowe regulaminy, żeby nie było żadnych wątpliwości. Wstawiam film , który polecił Sasza , jako wzór prawidłowego podciągania na drążku.
2 kwietnia o 13:45 · Lubię to!
Festiwal Siły Sprawności i Urody Puchar Polski będzie rozgrywany według regulaminu.
Patrząc na podciąganie zawodnika na filmie :
prawidłowy chwyt,
prawidłowe wykonywanie powtórzeń, z brodą nad drążkiem i z zaakcentowaniem pozycji dolnej
wzrok skierowany na sędziego w pozycji dolnej
oprócz kilku ostatnich powtórzeń , gdzie zawodnik lekko pomaga sobie nogami, reszta według mnie jest prawie perfekcyjna.
Robert Nemś (sędzia zawodów ) będzie sprawiedliwie i według regulaminu oceniał każdego zawodnika, ale przecież nie zamontujemy fotokomórki, aby analizować każdy ruch.
Z naszych poprzednich zawodów można zamieścić wielu zawodników, którzy podciągają się prawie bezbłędnie, ale niestety również wielu którzy robili wolną amerykankę.
Zamieściłem regulamin na miesiąc przed zawodami, jest czas aby się odpowiednio przygotować.
Na miejscu można jeszcze dopytać sędziego o wszelkie wątpliwości.
Eliminacje , to tez dobry sprawdzian, techniki i oczekiwań sędziego, więc będzie dobrze i na pewno 5.05.2012 w Pabianicach wygra najlepszy.
Czego wszystkim życzę
2 kwietnia o 14:40 · Lubię to!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz- na pewno dopisze się jeszcze na miejscu kilka osób.Powinno nas być powyżej 10-u-tak mi się przynajmniej wydaje :) Jestem cholernie ciekawy jak to będzie z tym zaliczaniem powtórzeń.Po eliminacjach już będziemy wiedzieli mniej więcej na czym stoimy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium